خانه آخرین خبرها دنباله فیلم Alien: Covenant (بیگانه: کانوننت) ساخته نمی شود

دنباله فیلم Alien: Covenant (بیگانه: کانوننت) ساخته نمی شود

۱
فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه)

بیاتومگ – بنا بر گزارش ها، کمپانی فاکس برنامه ها برای ساخت دنباله فیلم Alien: Covenant (بیگانه: کانوننت) را کنسل کرده است. پس از اینکه فیلم کانوننت تنها توانست فروش ۷۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا بدست بیاورد، انتظارها برای ساخت دنباله آن کم و کمتر شد.

این فیلم در مورد یک سفینه فضایی به نام Covenant است که همراه با خدمه اش که بصورت کلنی وار رشد و تکثیر می کنند در می یابند که یک دنیای عالی و ناشناخته را کشف کرده اند، اما این دنیا بسیار تیره و خطرناک می باشد چون یکی از بازماندگان Prometheus یعنی دیوید با بازی فازبندر که یک انسان ترکیبی است در آن زندگی می کند.

فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه)
فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه)

در شبکه های اجتماعی شایعاتی برپا شده مبنی بر اینکه کمپانی فاکس سری فیلم های بیگانه را وارد یک خواب طولانی کرده است. در این باره گفته شده:

“مراحل پیش تولید دنباله فیلم بیگانه: کانوننت قرار بود در همین ماه میلادی در شهر سیدنی آغاز شود. بعد از نتایج فروش فیلم، فیلمبرداری آن کنسل شد و یک انبار پر از وسایل ماه گذشته به مزایده گذاشته شده بود. پس برنامه اصلی برای ساخت دنباله ای برای این فیلم در کوتاه مدت کنسل شده و معلوم نیست چه اتفاقی برای این سری فیلم رخ می دهد.”

یک دیدگاه

 1. sky

  ۷ دی, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۷

  بهتر که ادامه نمی سازن
  خیلی نسبت به نسخه های قبلی افت کرده بود
  بیشتر خشونت بود تا ترس

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *