لرد

بیاتومگ – لُرد در اسراییل اجرا نخواهد داشت. این خواننده ۲۱ ساله قرار بود به عنوان بخشی از تور جهانی اش در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ در شهر تل‎آویو اجرا داشته باشد ولی او به دلیل بایکوت و فشارهای مدام، این کنسرت را لغو کرده است.

اگرچه این بازیگر به طور مستقیم به جنبش جهانی تحریم اسرائیل یا بی دی اس (بایکوت، عدم سرمایه گذاری و تحریم اسرائیل) اشاره نکرده است ولی در بیانه ای که توسط یکی از سازمان دهندگان این کنسرت منتشر شده، لرد به توضیح دلیلش برای عدم اجرا در اسرائیل می پردازد.

این بیانیه بدین ترتیب است:

“سلام دوستان، در مورد کنسرت در اسرائیل – من تعداد بسیار زیادی نامه و پیام دریافت کرده ام و بحث های زیادی با افراد دارای دیدگاه های مختلف داشته ام و فکر می کنم که تصمیم درست در حال حاضر، کنسل کردن برنامه در اسرائیل می باشد. من از اینکه یک شهروند جوان آگاه می باشم به خودم می بالم و من قبل از اینکه برنامه ای در تل‌آویو رزرو کنم، مطالعات زیادی انجام دادم و نظرات زیادی را شنیده ام ولی با اینکه به این تصمیم خود افتخار نمی کنم باید اعتراف کنم که تصمیم برگزاری کنسرت در تل‎آویو اشتباه بوده است.”

“برای سال های فراوان، دیدن این بخش زیبا از دنیا یکی از آرزوهای من بوده و از اینکه تعهدم برای اجرا برای شما دوستان را نقض کرده ام بسیار متاسفم. امیدوارم که روزی همه ما بتوانیم برقصیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *