بیاتومگ – تصویر تازه ای از فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) منتشر شده که اوضاع بدی را برای مگنیتو نشان می دهد. در زیر می توانید این تصویر را مشاهده کنید. سایمون کینبرگ که به همراه زاک پن فیلمنامه فیلم X-Men: The Last Stand (مردان ایکس: آخرین ایستادگی) را قلم زده، قرار است فیلمنامه فیلم ققنوس سیاه را بنویسد و همچنین با کارگردانی این فیلم، اولین کارگردانی دوران حرفه ای خود را رقم بزند.

بازیگران فیلم نیز شامل جیمز مک آوی در نقش پروفسور ایکس، مایکل فازبندر در نقش مگنیتو، جنیفر لارنس در نقش میستیک، تای شرایدن در نقش سایکلوپس، سوفی ترنر در نقش جین گری، کوتا ابرهارت در نقش لونا و اسکات شپرد در نقش جان گری می باشد.

ظاهرا اتفاقات فیلم در دهه ۹۰ میلادی رخ می دهد، که تقریبا یک دهه پس از اتفاقات فیلم X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آخرالزمان) می باشد، و کشمکش جین گری برای کنترل نیروی فونیکس یا ققنوس را نشان می دهد. نیروی فونیکس یک وجود نیرومند کیهانی می باشد که در فیلم سال ۲۰۱۶، توسط جین گری به هنگامی که اولین جهش یافته جهان یعنی ان صباح نور را می سوزاند، آزاد شد. با توجه به اینکه چقدر این وجود می تواند قدرتمند و خطرناک باشد، امپراطوری شی آر به رهبری ملکه لیلاندرا با بازی جسیکا چستین به زمین می آیند تا نیروی فونیکس را بگیرند و نابود کنند. در همین حین، داستان ثانویه فیلم بر محوریت مگنتو خواهد بود و از تصویر تازه منتشر شده می توان فهمید که اوضاع چندان برای وی بر وفق مراد نیست.

تصویر فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه)

فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه)
فیلم X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *