خانه آخرین خبرها رایلی کیئو خواهان ایفای کاراکتر پویزن آیوی می باشد

رایلی کیئو خواهان ایفای کاراکتر پویزن آیوی می باشد

۰
رایلی کیئو - کاراکتر پویزن آیوی

بیاتومگ – بازیگر فیلم های Mad Max: Fury Road (مکس دیوانه: جاده خشم) و Logan Lucky (لوگان خوش شانس) اظهار داشته که علاقه‎مند است تا نقش پویزن آیوی را دنیای سینمایی دی سی به تصویر بکشد. از زمان نقش آفرینی اوما تورمن در نقش پاملا آیوی در فیلم Batman & Robin (بتمن و رابین) به کارگردانی جوئل شوماخر، این دشمن بتمن هنوز نتوانسته به روی پرده نقره ای راه پیدا کند. با این حال، از آنجا که فیلم بتمن و رابین چندان خوب نبود، هنوز زمان زیادی باقی مانده تا این کاراکتر شرور به روی پرده سینما راه پیدا کند.

ولی همانطور که مشخص شده، این کاراکتر بر روی پرده سینما ظاهر نشد ولی توانست راه خود را با سریال Gotham (گاتهام) محصول شبکه گاتهام به دنیای سریال باز کند. با این وجود، هنوز این سریال موفق نشده تا به خوبی بر روی این کاراکتر تمرکز کند.

فیلم Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام)

با این حال، به نظر می رسد که پویزن آیوی سرانجام راه خود را به دنیای دی سی پیدا کرده است. احتمال می رود که این کاراکتر شرور در فیلم در حال توسعه Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) در مقابل هارلی کویین و کت وومن حضور یابد و به نظر می رسد این فرصت مناسبی برای معرفی این کاراکتر می باشد. ولی همچنان مشخص نیست که کدام فیلم بر اساس کاراکتر هارلی کویین قرار است برای اولین بار این کاراکتر را معرفی کند و همچنان معلوم نیست آیا استودیو متعهد به ساخت فیلم افسونگران هست یا خیر ولی این سبب نشده تا طرفداران از حدس و گمان برای بازیگری که این نقش را بازی خواهد کرد، دست بردارند.

در شبکه اجتماعی توییتر از رایلی کیئو سوال شد آیا حاضر است نقش پویزن آیوی یا بتگرل را به تصویر بکشد و وی اظهار داشت:

“من پویزن آیوی را خیلی دوست دارم. او شخصیت مورد علاقه من است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *