خانه آخرین خبرها سریال هایی با بیشترین دانلود غیرقانونی در سال ۲۰۱۷

سریال هایی با بیشترین دانلود غیرقانونی در سال ۲۰۱۷

۰

بیاتومگ – سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) محصول شبکه اچ بی او برای ششمین سال پیاپی در صدر لیست سریال های با بیشترین دانلود غیرقانونی قرار گرفت. در رده های دوم و سوم این لیست نیز سریال های The Walking Dead (مردگان متحرک) و The Flash (فلش) قرار دارند.

سریال بازی تاج و تخت در طی پخش طولانی اش بر روی شبکه اچ بی او، رکوردهای بسیار زیادی را شکسته است. بیشتر فصل های این سریال نسبت به فصل های قبلی خود دارای رتبه بندی بیشتری می باشند و افتتاحیه فصل هفتم آن نیز توانست بیشترین بیننده را در میان افتتاحیه های فصل های این سریال بدست بیاورد. این سریال همچنین توانست در میان کل سریال های تاریخ شبکه اچ بی او، بالاترین رتبه را بدست بیاورد.

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)
سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

بنا بر گزارش ها، سریال بازی تاج و تخت در سال ۲۰۱۷ بیشترین دانلود غیرقانونی را در تورنت داشته است. این ششمین سالی است که سریال بازی تاج و تخت در صدر این لیست قرار می گیرد. بار دیگر سریال مردگان متحرک در جایگاه دوم این لیست قرار دارد و سریال فلش نیز در جایگاه سوم جای گرفته است.

فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت قرار است در سال ۲۰۱۹ پخش شود و بنا بر گفته های سازندگان آن، این فصل، آخرین فصل این سریال فانتزی و محبوب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *