بیاتومگ – اولین تریلر رسمی برای فیلم کمدی ترسناک Mom and Dad (مادر و پدر) منتشر شده است که در آن، نیکولاس کیج و سلما بلیر نقش پدر و مادری را بازی می کنند که می خواهند فرزندان خود را بکشند. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. نیکولاس کیج در طی سالیان با بازی کاراکترهای دیوانه، شهرتی برای خود بدست آورده و همچنین تمایل برای به حد اعلا رساندن بازیگری اش را نشان داده است. در حالی که شاید همه سبک حواس پرت کیج را دوست نداشته باشند ولی می توان گفت که همه خوش مزگی و دلنشین بودن او را دوست دارند.

جدیدترین فیلم نیکولاس کیج، فیلم مادر و پدر است که به کارگردانی و نویسندگی برایان تیلور می باشد. آثار قبلی برایان تیلور شامل فیلم های Crank (کرانک)، فیلم Gamer (گیمر) و فیلم Ghost Rider: Spirit of Vengeance (روح‌سوار: روح انتقام‌جو) می باشد که در فیلم آخری، با کیج همکاری داشته است.

داستان فیلم مادر و پدر کاملا ساده است. روزی، حمله ای گسترده سبب می شود تا والدین قصد جان فرزندان خود را بکنند. پدر و مادری به نام برنت و کندال رایان عقل خود را از دست داده اند و قصد دارند تا جان فرزندان خود را بگیرند. حال، فرزندان آنها یعنی کارلی و جاش باید با یکدیگر همکاری کنند تا از این مخمصه بگریزند. این فیلم در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۶ (۱۹ ژانویه ۲۰۱۸) پخش خواهد شد.

تریلر فیلم Mom and Dad (مادر و پدر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *