بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تریلری برای فیلم ترسناک The Open House (بازدید عمومی) منتشر کرده است که در آن، به هیچ همسایه ای نمی شود اعتماد کرد و هیچ خانه ای امن نیست. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

کمپانی نتفلیکس سریال های بسیار جذاب و محبوبی در ژانر ترسناک دارد و از جمله آنها می توان به سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)، سریال Santa Clarita Diet (رژیم غذایی سانتا کلاریتا) و همچنین سریال جنایی هیجان انگیز Mindhunter (شکارچی ذهن) اشاره کرد. تمام این سه سریال برای فصل های بعدی خود تمدید شده اند. علاوه بر سریال، نتفلیکس تلاش هایی نیز با فیلم های ترسناک داشته است.

فیلم بازدید عمومی بر محوریت نوجوانی به نام لوگان والاس با بازی دیلن مینت (۱۳ Reasons Why) و مادرش نائومی با بازی پیرسی دالتون می باشد. پدر خانواده به تازگی از دنیا رفته است و همین نیز سبب شده تا این دو به خانه ای منزوی متعلق به یک دوست در کوهستان بروند. این خانه برای فروش گذاشته شده، پس لوگان و نائومی باید یکشنبه ها، خانه را برای حضور خریداران احتمالی مهیا کنند. به نظر می رسد که یکی از بازدید کننده ها، خودش را در خانه مخفی کرده است. پوستر این فیلم را نیز می توانید در زیر مشاهده کنید. این فیلم در تاریخ جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ (۱۹ ژانویه ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس عرضه خواهد شد.

تریلر فیلم The Open House (بازدید عمومی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم The Open House (بازدید عمومی)

فیلم ترسناک The Open House (جشن عمومی)
فیلم ترسناک The Open House (جشن عمومی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *