بیاتومگ – رابرت داونی جونیور تایید کرده است که در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) بین کاپیتان آمریکا و مرد آهنی مناقشه و کشمکش بیشتری وجود خواهد داشت. از همان اوایل داستان دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۰۸، برنامه ای در پیش گرفته شده بود تا همه چیز به موفقیت برسد.

کمپانی مارول این برنامه را دنبال کرد و در گیشه فروش بالایی بدست آورد و در طی این فرآیند نیز ستایش زیادی از سوی منتقدان به این فیلم ها شد. پس از اکران ۱۷مین فیلم دنیای سینمایی مارول یعنی فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک)، حال همه چشم ها در انتظار دیدن فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت است که نقطه اوج دنیای سینمایی مارول می باشد.

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

مناقشه بین تونی استارک و استیو راجرز برای مدتی است که در حال شکل گیری بوده ولی این مناقشه در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) به اوج خود رسید و برخی از شناخته شده ترین قهرمانان زمین را وارد نزاع کرد. ما فکر می کردیم که آنها برای دفع کردن خطرات، مناقشه شان را کنار گذاشته اند ولی بر طبق گفته های رابرت داونی جونیور، ممکن است اینگونه نباشد، حداقل فعلا اینگونه نیست.

رابرت داونی جونیور در مورد مناقشه بیشتر بین کاپیتان آمریکا و مرد آهنی می گوید:

“این مناقشه برای من بسیار دشوار است، چرا که من به کریس اوانز نگاه می کنم و فقط می خواهم از آن بگذرم و به او لبخند بزنم یا به او بگویم با آن عینک آفتابی ای که به هنگام ناهار می گذارد، بسیار جذاب شده است. ولی حتی این رابطه نیز قرار است تغییر کند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *