بیاتومگ – کمپانی مارول تصویر تازه ای از فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده کنید. در این تصویر شاهد کاراکتر منتیس و راکت هستیم که در حال مراقب از ثور، خدای رعد می باشند. این تصویر مربوط به برخورد ثور با سفینه نگهبانان کهکشان و ملاقات با آنها می باشد.

از همان اوایل داستان دنیای سینمایی مارول در سال ۲۰۰۸، برنامه ای در پیش گرفته شده بود تا همه چیز به موفقیت برسد. کمپانی مارول این برنامه را دنبال کرد و در گیشه فروش بالایی بدست آورد و در طی این فرآیند نیز ستایش زیادی از سوی منتقدان به این فیلم ها شد. پس از اکران ۱۷مین فیلم دنیای سینمایی مارول یعنی فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک)، حال همه چشم ها در انتظار دیدن فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت است که نقطه اوج دنیای سینمایی مارول می باشد.

سومین تلاش کارگردانی برادران روسو در دنیای مارول به لطف بازیگران بی نظیری که گرد هم می آیند، از همه لحاظ برجسته است. بدون شک، حضور شخصیت منفی تانوس با بازی جاش برولین که مدت ها به آن اشاره شده بود، در این فیلم به جذابیت آن می افزاید. فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۴ می ۲۰۱۸) به اکران در خواهد آمد.

تصویر فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *