بیاتومگ – تراویس نایت، کارگردان فیلم Bumblebee: The Movie (بامبلبی) امیدوار است تا با این فیلم، حرارت و شوخ طبعی را برای سری فیلم های تبدیل شوندگان به ارمغان بیاورد. کمپانی یونیورسال پس از ساخت پنج فیلم از سری فیلم های تبدیل شوندگان، حال خود را برای اکران اولین فیلم مستقل و نسخه فرعی این سری فیلم آماده می کند. فیلم بامبلبی نه تنها اولین فیلم نسخه فرعی تبدیل شوندگان می باشد، بلکه اولین فیلمی از این دنیای مشترک است که توسط مایکل بی کارگردانی نمی شود.

اختصاص دهه ۸۰ میلادی به عنوان زمینه و محیط فیلم به این جهت صورت گرفته تا تاثیر بزرگی بر تن و لحن فیلم بامبلبی بگذارد. و بنا بر گفته ها، این فیلم یادآور فیلم هایی همچون The Iron Giant (غول آهنی) و Amblin (امبلین) خواهد بود. و با توجه به سخنان و اظهارات تولید کننده فیلم، محیط و زمینه دهه هشتادی فیلم به معنای آن نیز می باشد که بیننده ها شاهد بامبلبی در لباس ماشینی کلاسیک و متفاوت نسبت به فیلم های قبلی خواهند بود. فیلم بامبلبی در تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۸) به روی پرده نقره ای خواهد آمد.

فیلم Bumblebee (بامبلبی)
فیلم Bumblebee (بامبلبی)

در مصاحبه ای تازه، از تراویس نایت در مورد رویکردش در مورد فیلم بامبلبی سوال شد. با اینکه هر قسمت از سری فیلم های تبدیل شوندگان سعی داشت تا سطح و مقیاس را بالاتر ببرد و گسترده تر شود، هدف تراویس نایت این می باشد تا با مقیاسی کوچکتر، جان تازه ای به این سری فیلم بدهد. او می گوید:

“من می خواستم تا به این اثر بزرگ و گسترده دست یابم و تنها بر روی گوشه ای از آن تمرکز کنم. تمام تلاش هایم در کمپانی Laika یعنی جستجو برای ترکیبی استادانه از تاریکی و روشنایی، شدت و حرارت، شوخ طبعی و خوش قلبی، را می خواهم به سری فیلم تبدیل شوندگان بیاورم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *