بیاتومگ – کاراکتر پلنگ سیاه با بازی چادویک بوزمن مورد انتظارترین کاراکتر فیلم های سینمایی بر اساس کتاب های کمیک در سال ۲۰۱۸ می باشد. در سال ۲۰۱۷، فیلم های اقتباسی از کتاب های کمیک بی نظیری به اکران در آمد. در طی امسال، استودیوهای هالیوودی نه تنها تعدادی فیلم ابرقهرمانی یا به طور دقیق، هشت فیلم ابرقهرمانی منتشر کردند، بلکه این فیلم ها، به عنوان آخرین حضور هیو جکمن در نقش ولورین، اولین فیلم ابرقهرمانی با نقش اصلی زن و اولین فیلم از Justice League (لیگ عدالت) به حساب می آیند.

اگر مشکلی پیش نیاید، احتمالا سال ۲۰۱۸ حتی شاهد تعداد فیلم های ابرقهرمانی بیشتری نسبت به سال ۲۰۱۷ باشیم. سال آینده قرار است ۹ فیلم ابرقهرمانی به اکران دربیاید که تنها یکی از آنها یعنی فیلم Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان متعلق به دی سی است و بقیه آنها فیلم های مارولی متعلق به کمپانی هایی همچون استودیو مارول، سونی پیکچرز و فاکس قرن بیستم می باشد.

فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)
فیلم Black Panther (پلنگ سیاه)

با وجود اینکه فیلم هایی همچون The New Mutants (جهش یافته های جدید)، Deadpool 2 (ددپول ۲) و Venom (ونوم) توجهات زیادی را جلب کرده اند ولی بزرگترین و مورد انتظارترین فیلم ابرقهرمانی سال ۲۰۱۸، فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) می باشد. این فیلم آغازگر پایان اولین حماسه دنیای سینمایی مارول می باشد. این فیلم علاوه بر اینکه انتقام جویان و نگهبانان کهکشان را گرد هم می آورد، شامل مورد انتظارترین کاراکتر سال ۲۰۱۸ نیز می باشد.

سایت فندانگو در آستانه سال نو میلادی، نظرسنجی ای برای مشخص کردن مورد انتظارترین فیلم و کاراکتر سال ۲۰۱۸ انجام داده است. بر طبق این آمار، مورد انتظارترین کاراکتر فیلم اقتباسی از کمیک سال ۲۰۱۸، کاراکتر پلنگ سیاه با بازی چادویک بوزمن می باشد. در جایگاه های بعدی نیز کاراکتر آکوامن با بازی جیسون موموا، ونوم با بازی تام هاردی، جین گری/فونیکس با بازی سوفی ترنر و واسپ با بازی اونجلین لیلی قرار دارند. نظر شما در این مورد چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *