بیاتومگ – فصل ۲ سریال A Series of Unfortunate Events (یک سری از حوادث ناگوار) قرار است در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ (۳۰ مارس ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس قرار بگیرد و در همین راستا، اولین تریلر از آن نیز منتشر شده است که در زیر می توانید آن را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

سریال یک سری از حوادث ناگوار با بازی برنده جایزه امی و تونی، نیل پاتریک هریس همراه است، این سریال داستان های غم انگیز یتیم های بودلر، وایلوت، کلاوس و سانی را بازگو می کند که قیم شرور آنها، کنت اُلاف بدون هیچ توقفی می خواهد ارثیه آن ها را غارت کند. خواهر و برادر باید در هر مرحله از اُلاف جلوتر باشند و هر بار نقشه های پنهانی او را خنثی کنند تا بتوانند مدرکی از مرگ مرموز پدر و مادرشان کشف کنند.

فصل اول سریال یک سری از حوادث ناگوار دارای ۸ قسمت بود که توسط کمپانی نتفلیکس ساخته و پخش شد. دیگر بازیگران این سریال پاتریک واربرتون در نقش لمونی اسنیکت، جوآن کوزاک در نقش جاستیس استروس، مالینا وایزمن در نقش وایلوت بودلر، لوییس هاینس در نقش کلاوس بودلر، پریسلی اسمیت در نقش سانی، آلفری وودارد در نقش عمه ژوزفین، کاترین اوهارادر نقش دکتر اورول، کی.تاد فریمن در نقش آقای پو، آسیف مندوی در نقش عمو مونتی، دان جانسون در نقش سِر و تعداد دیگری می باشد. نیتون فیلیون، تونی هیل، سارا روی، لوسی پانچ و راجر بارت نیز دیگر بازیگرانی می باشند که برای فصل دوم به این سریال پیوسته اند.

تریلر فصل ۲ سریال A Series of Unfortunate Events (یک سری از حوادث ناگوار)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *