خانه آخرین خبرها چندین دنباله برای فیلم Call Me By Your Name (با نام خودت صدایم کن) ساخته می شود

چندین دنباله برای فیلم Call Me By Your Name (با نام خودت صدایم کن) ساخته می شود

۰
فیلم Call Me by Your Name (با نام خودت به من زنگ بزن)

بیاتومگ – کارگردان فیلم Call Me By Your Name (با نام خودت صدایم کن) یعنی لوکا گوادگنینو در اظهاراتی تازه به ساخت چندین دنباله برای این فیلم برنده جایزه اشاره داشته است. این فیلم در مراسم گلدن گلوب توانست سه نامزدی دریافت کند و احتمالا در مراسم اسکار نیز در بخش های مختلف نامزد خواهد شد. این فیلم توسط بنیاد فیلم آمریکا به عنوان بهترین فیلم سال انتخاب شده است.

تابستان سال ۱۹۸۳ در شمال ایتالیا می باشد و الیو پرلمن، پسر ۱۷ ساله آمریکایی-ایتالیایی باهوش، روزهای خود را در ویلای قرن هفدهمی خانواده خود می گذراند و به پخش کردن موزیک، مطالعه کردن و معاشقه با مارزیا مشغول است. الیو از رابطه صمیمی با پدرش، یک پروفسور برجسته و متخصص در فرهنگ رومی-یونانی و مادرش آنلا لذت می برد. در حالی که هدایای ذهنی و کمالی الیو به او نشان می دهد که در حال حاضر فردی بالغ است، با این حال، هنوز چیزهای بسیار در مورد او وجود دارد که مبرا و ناشناخته باقی مانده اند، به خصوص در مورد مسائل عاطفی و عشقی. یک روز، الیور یک دانش پژوه جذاب آمریکا که بر روی عنوان دکترای خود کار می کند به عنوان یک کارآموز تابستانی برای کمک به پدر الیو از راه می رسد. در میان منظره ای پر از زرق و برق آفتاب، الیو و الیور در طی تابستانی که برای همیشه زندگی آنها را تغییر خواهد داد، زیبایی شگفت انگیز بیداری خواسته و میل را کشف می کنند.

فیلم Call Me by Your Name (با نام خودت من را صدا بزن)
فیلم Call Me by Your Name (با نام خودت من را صدا بزن)

در مصاحبه ای تازه، گوادگنینو در مورد احتمال ساخت دنباله برای این فیلم سخن گفته است. وی همچنین اشاره کرده که فقط یک دنباله نخواهد ساخت، بلکه چندین دنباله می سازد. او می گوید:

“این شخصیت ها بسیار فوق العاده می باشند و من می خواهم بدانم که در ادامه چه اتفاقی برای آنها رخ می دهد. چهل صفحه پایانی کتابی که فیلم از آن اقتباس شده، داستان ۲۰ سال زندگی الیور و الیو را بازگو می کند. سپس در مورد تمرکز مایکل آپتد بر روی سری فیلم های Up و چرخه فیلم های اختصاص داده شده فرانسیس تروفوت به کاراکتر آنتوان دوانل فکر کردم. و به این نتیجه رسیدم که مسئله ساخت یک دنباله نیست، بلکه به ثبت رساندن تاریخچه هرکس درون فیلم می باشد. فکر می کنم رشد این کاراکترها در درون بدن های این بازیگران بسیار فوق العاده و جذاب خواهد بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *