بیاتومگ – اولین تریلر برای سریال The End of the F**king World (پایان جهان لعنتی) کمپانی نتفلیکس منتشر شده که نشان از سریالی بسیار کمدی تیره دارد. اگر تنها یک چیز باشد که سریال های نتفلیکس آن را بسیار خوب انجام می دهند، تعادل روشنایی و تاریکی، امید و وحشت، کمدی و درام است.

به نظر می رسد که در سریال جدید نتفلیکس یعنی سریال پایان جهان لعنتی نیز از این تعادل به خوبی استفاده شده است. این سریال بر اساس کتابی به همین نام نوشته چارلز فورسمن می باشد و داستان نوجوانانی به نام های جیمز و آلیسا را بازگو می کند. آلیسا، انزوا‌طلبی پرخاشگر است. جیمز نیز یک روانی است که در مورد قتل بسیار زیاد می اندیشد. آلیسا عاشق جیمز می شود و جیمز نیز تظاهر به عاشق بودن می کند تا بفهمد کی و چطور می تواند او را به قتل برساند. در عوض، این دو ماجراجویی ای با ماشینی دزدی را آغاز می کنند و برای اولین بار، جیمز شروع به احساس کردن می کند. احساسی که او چندان آن را دوست ندارد.

کمپانی نتفلیکس اولین تریلر را برای سریال پایان جهان لعنتی منتشر کرده که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این سریال قرار است در تاریخ جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ (۵ ژانویه ۲۰۱۸) بر روی نتفلیکس عرضه شود.

تریلر سریال The End of the F**king World (پایان جهان لعنتی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

یک دیدگاه

  1. Sara

    ۲۵ دی, ۱۳۹۶ در ۲۱:۱۹

    سریال خیلی خوب و متفاوتیه. از دست ندین

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *