بیاتومگگل گدات به لطف بازی در نقش واندر وومن در فیلم های Wonder Woman (واندر وومن) به کارگردانی پتی جنکینز و Justice League (لیگ عدالت) به کارگردانی زاک اسنایدر به عنوان درآمدزاترین بازیگر زن سال ۲۰۱۷ نام گرفته است. گدات برای اولین بار در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) در سال ۲۰۱۶، در نقش دایانا پرینس ملقب به واندر وومن حضور یافت.

فیلم واندر وومن پس از شکست های متوالی دنیای سینمایی دی سی چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ انتقادی به اکران درآمد ولی موفق شد تا تمام این نقاط منفی را پشت سر بگذارد و بالاتر از انتظارات عمل کند. این فیلم در حال حاضر، دارای بالاترین رتبه در سایت روتن تومیتوز در میان فیلم های ابرقهرمانی تاریخ سینما می باشد.

فیلم Justice League (لیگ عدالت)
فیلم Justice League (لیگ عدالت)

گزارشی منتشر شده که بر طبق آن، گل گدات به عنوان درآمدزاترین بازیگر زن سال ۲۰۱۷ نام گرفته است. وی به لطف فروش جهانی ۸۲۱.۸ میلیون دلاری فیلم واندر وومن و فروش جهانی ۶۵۲ میلیون دلاری فیلم لیگ عدالت (تاکنون)، موفق شده تا در سال جاری، فروش ۱.۴۷۳ میلیارد دلار را در گیشه به ارمغان بیاورد.

با اینکه وی، درآمدزاترین بازیگر زن سال می باشد ولی در میان کل بازیگران، اعم از زن و مرد، در جایگاه سوم قرار دارد. دو ستاره فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) یعنی وین دیزل و دواین جانسون به ترتیب با کسب فروش ۱.۶ و ۱.۵ میلیارد دلار در رده های اول و دوم لیست درآمدزاترین بازیگران سال ۲۰۱۷ قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *