بیاتومگ – کمپانی یونیورسال پیکچرز تریلری تازه برای سومین فیلم از سری فیلم های پرفروش و محبوب پنجاه طیف یعنی فیلم Fifty Shades Freed (پنجاه طیف آزادی) منتشر کرده که در ادامه می توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید. این تریلر به طور گسترده ای همانند اولین تریلر منتشر شده فیلم می باشد ولی تفاوت اصلی آن در پایان آن می باشد که خبر مهمی در مورد آناستازیا بیان می شود و آن، باردار بودنش می باشد.

جیمی دورنن و داکوتا جانسون نقش کریستین گری و آناستازیا استیل را بازی می کنند و علاوه بر آنها، بازیگران دیگری چون اریک جانسون، الویز مامفورد، ریتا اُرا، لوک گرایمز، ویکتور راسوک، مکس مارتینی، کالوم کین رنی، بروس التمن، اریل کبل، رابین لی، برنت دورتی، کیم بِسینگر و مارسیا گری هاردن نیز در فیلم پنجاه طیف آزادی حضور دارند.

پس از اینکه کریستین و آناستازیا در فیلم دوم یعنی فیلم Fifty Shades Darker (پنجاه طیف تاریک تر) نامزد کردند، در این فیلم شاهد خواهیم بود که این دو، رابطه خود را با ازدواج کردن به سطح بالاتری می برند. پس از افشا سازی هایی که سرانجام در مورد گذشته کریستین صورت گرفت، حالا این زوج احساس می کنند که در حالت پایداری قرار دارند و قصد دارند با رسمی کردن ازدواج خود، رابطه شان را به سطح بالاتری ببرند که به نظر ایده بسیار خوبی می باشد. با این حال، تهدید دیگری از گذشته کریستین در سایه ها در حال ظاهر شدن است و احتمالا منتظر است تا در زمان درستی حمله کند.

کارگردان فیلم پنجاه طیف آزادی، جیمز فولی (Fifty Shades Darker و Fear و House of Cards) است و مایکل دلوکا، دانا برانتی و مارکوس وسکیدی بار دیگر به عنوان تهیه کننده در این فیلم حضور دارند. ای اِل جیمز نیز به عنوان تهیه کننده و البته نویسنده رمان در ساخت آن نقش دارد. این فیلم در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ (۹ فوریه ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

تریلر فیلم Fifty Shades Freed (پنجاه طیف آزادی)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *