بیاتومگ – ستاره سه‎گانه The Dark Knight (شوالیه تاریکی) یعنی کریستین بیل دلیلش برای اینکه هنوز بازی بن افلک در نقش بتمن را ندیده را آشکار کرده است. این بازیگر کهنه‌کار سینما که سوابق بازیگری اش به ۳۰ سال پیش و در سن ۱۳ سالگی اش در فیلم Empire of the Sun (امپراطوری خورشید) به کارگردانی استیون اسپیلبرگ باز می گردد، بدون شک یکی از بارورترین بازیگران هالیوود می باشد.

و درحالی که کریستین بیل برای بازی اش در نقش دیکی اکلند در فیلم بیوگرافی The Fighter (مشت‌زن) محصول سال ۲۰۱۰ به کارگردانی دیوید اوراسل برنده جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد در مراسم اسکار شد، بدون شک، نقشی که مسیر بازیگری بیل را متحول کرد، نقش بروس وین/بتمن در فیلم های سه‌گانه شوالیه تاریکی ساخته کریستوفر نولان می باشد.

فیلم The Dark Knight (شوالیه تاریکی)
فیلم The Dark Knight (شوالیه تاریکی)

به طور طبیعی، شوالیه تاریکی پس از سه‎گانه بتمن نولان بار دیگر بال های خود را بر روی پرده نقره ای خواهد گشود. در سال ۲۰۱۶ این اتفاق با بازی بن افلک در نقش بتمن/بروس وین در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن دربرابر سوپرمن: طلوع عدالت) به کارگردانی زاک اسنایدر رخ داد.

با وجود حضور سنگین بن افلک در نقش بتمن در چندین سال اخیر، کریستین بیل در مصاحبه ای تازه اظهار کرد که هنوز موفق به دیدن بازی بن افلک نشده است. بیل در مورد دلیل آن می گوید:

“من هنوز بازی بن افلک در نقش بتمن را ندیده ام. بله، من به دیدن آن علاقه مند هستم و پسرم نیز برای دیدن آن بسیار علاقه مند می باشد، ولی سپس متوجه شدم که او فقط می خواهد تریلر فیلم را ببیند و من تمایل دارم که این فیلم که فرزندانم خواهان دیدنش می باشند را ببینم. من باید اعتراف کنم که چندان طرفدار فیلم های ابرقهرمانی نمی باشم. مردم از این سخن من شگفت زده می شوند و من دلیلش را نمی دانم. من هرگز فیلم های انتقام جویان یا دیگر فیلم های ابرقهرمانی را ندیده ام. شنیده ام که این فیلم ها بسیار خوب می باشند ولی من تنها به شنیدن خوب بودن آنها بسنده می کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *