خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Cloverfield 3 (کلاورفیلد ۳) مشخص شد

تاریخ اکران فیلم Cloverfield 3 (کلاورفیلد ۳) مشخص شد

۰
فیلم Cloverfield 3 (کلاورفیلد 3)

بیاتومگ – فیلم Cloverfield 3 (کلاورفیلد ۳) قرار است در تاریخ جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ (۲۰ آوریل ۲۰۱۸) به اکران در بیاید. این فیلم که دنباله ای مستقل برای فیلم ۱۰Cloverfield Lane (شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد) به کارگردانی دن تراچنبرگ محصول سال ۲۰۱۶ می باشد، سومین فیلم از سری فیلم های کلاورفیلد تولید شده توسط جی جی آبرامز است که با فیلم Cloverfield 2008 به کارگردانی مت ریوز آغاز شد. این فیلم بر اساس فیلمنامه ای نوشته مت ریوز و درو گودارد بود.

سومین فیلم کلاورفیلد که هنوز عنوان رسمی آن اعلام نشده، برای حدود شش سال در دست توسعه بوده است. در سال ۲۰۱۲ این فیلم به عنوان فیلم God Particle (ذره خدا) نامگذاری شد که توسط جولیوس اونا کارگردانی می شود و بازیگران آن شامل دانیل برول، الیزابت دبیکی، گوگو امبتا-را و جان اورتیز است ولی مردم ارتباطی میان این فیلم و سری فیلم های کلاورفیلد را درک نکردند تا اینکه در بازاریابی فیلم شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد، ارتباط با ایستگاه فضایی بین المللی آشکار شد.

فیلم Cloverfield 3 (کلاورفیلد 3)
فیلم Cloverfield 3 (کلاورفیلد ۳)

از آنجا که جی جی آبرامز تولید فیلم ذره خدا را برعهده دارد که فیلمی علمی-تخیلی در مورد فضانوردانی است که وارد ایستگاه فضایی بین المللی می شوند که تحت آزمایشات علمی می باشد، برای استودیو کار آسانی است که این فیلم را به فیلم کلاورفیلد ۳ تغییر دهد.

فیلم کلاورفیلد ۳ در ابتدا قرار بود در فوریه سال ۲۰۱۷ به اکران در بیاید ولی به دلیل تاخیرهای متوالی، سرانجام تاریخ اکران فوریه ۲۰۱۸ برای آن درنظر گرفته شد تا اینکه حال، کمپانی پارامونت، تاریخ اکران آن را به ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ تغییر داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *