خانه آخرین خبرها ساخت فیلم Bright 2 (درخشان ۲) رسما تایید شد

ساخت فیلم Bright 2 (درخشان ۲) رسما تایید شد

۰
فیلم Bright (درخشان)

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس برنامه ها برای ساخت دنباله فیلم Bright (درخشان) یعنی فیلم درخشان ۲ را تایید کرده و همچنین از بازگشت ویل اسمیت و جوئل اجرتون برای بازآفرینی نقش هایشان خبر داده است. فیلم درخشان حدود دو هفته می باشد که بر روی نتفلیکس عرضه شده است.

فیلم درخشان توسط کارگردان فیلم Suicide Squad (جوخه ی انتحار) یعنی دیوید آیر کارگردانی می شود. در فیلم دیوید آیر علاوه بر ستاره جوخه انتحار یعنی ویل اسمیت بازیگرانی چون جوئل اجرتون (The Gift و Exodus: Gods and Kings) و نومی راپاس (The Girl with the Dragon Tattoo و Prometheus) حضور دارند.

فیلم Bright (درخشان)

اتفاقات فیلم در زمانی می افتد که انسان ها، اورک ها، الف ها و پری ها همه در یک مجموعه زندگی می کنند و فیلم به دو پلیس کاملا متفاوت می پردازد. یکی از آنها وارد (ویل اسمیت) یک انسان است و دیگری جاکوبی (جوئل اجرتون) که یک اورک می باشد. آنها باید با تمام تفاوت های شخصیتی خود کنار بیایند و برای محافظت از یک الف جوان با یکدیگر کار کنند و هر اشتباهی در این بین می تواند به نابودی همه چیز منجر شود.

این خبر توسط خود کمپانی نتفلیکس تایید شده و بنا بر آن، علاوه بر بازگشت ویل اسمیت و جوئل اجرتون برای دنباله فیلم درخشان، کارگردان فیلم اول یعنی دیوید آیر، کارگردانی و نویسندگی فیلم درخشان ۲ را برعهده خواهد داشت. نویسنده فیلم اول یعنی مکس لندیس در نوشتن فیلمنامه فیلم دوم دخالتی نخواهد داشت. همچنین هنوز تاریخ پخشی برای این فیلم مشخص نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *