بیاتومگ – تریلری برای فیلم Truth or Dare (جرات یا حقیقت) محصول کمپانی بلوم هاوس منتشر شده که نیم نگاهی از منحرف شدن یک بازی به ظاهر بی ضرر به شیوه ای فراطبیعی را به ما ارائه می دهد. کمپانی بلوم هاوس یکی از نام های بزرگ در عرصه فیلم های ترسناک امروزی می باشد. این کمپانی در سال ۲۰۰۹ با ساخت و اکران فیلم ترسناک و تکان دهنده کم بودجه Paranormal Activity (فعالیت های ماورای طبیعی) که همچنان یکی از پرسودترین فیلم های تاریخ سینما می باشد، وارد عرصه فیلم های ترسناک شد.

از آن زمان، کمپانی بلوم هاوس بیش از ۳۰ فیلم را اکران کرده که تنها تعداد اندکی از آن متعلق به ژانر ترسناک نبوده اند. تا به امروز، فیلم های کمپانی بیش از ۳ میلیارد دلار در فروش جهانی به ارمغان آورده اند و این در حالی است که آنها بودجه معادل ۱۰ میلیون دلار یا کمتر داشته اند. به لطف فیلم های Split (شکاف) به کارگردانی ام نایت شیامالان، Get Out (برو بیرون) به کارگردانی جردن پیل و فیلم کمدی Happy Death Day (روز مرگ مبارک)، سال ۲۰۱۷ بهترین سال کمپانی بلوم هاوس از لحاظ مالی و انتقادی بوده است.

این کمپانی چندین فیلم ترسناک برای اکران در سال ۲۰۱۸ آماده دارد و دومین فیلم ترسناک محصول این کمپانی که در سال جاری میلادی اکران می شود، فیلم جرات یا حقیقت می باشد که در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) اکران خواهد شد. اولین فیلم نیز فیلم Insidious: The Last Key (اینسیدیوس: آخرین کلید) می باشد. در زیر می توانید اولین تریلر فیلم جرات یا حقیقت را مشاهده یا دانلود نمایید.

تریلر فیلم Truth or Dare (جرات یا حقیقت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Truth or Dare (جرات یا حقیقت)

فیلم Truth or Dare (جرات یا حقیقت)
فیلم Truth or Dare (جرات یا حقیقت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *