خانه آخرین خبرها استیون دورف به فصل ۳ سریال True Detective (کاراگاه حقیقی) پیوست

استیون دورف به فصل ۳ سریال True Detective (کاراگاه حقیقی) پیوست

۰
فیلم Wheeler (ویلر)

بیاتومگ – فیلمبرداری فصل ۳ سریال True Detective (کاراگاه حقیقی) قرار است از ماه آینده میلادی در ایالت آرکانزاس آغاز شود و در همین راستا، استیون دورف به جمع بازیگران این سریال جنایی پیوسته است. بیش از دو سال از پخش فصل دوم سریال کاراگاه حقیقی می گذرد و این فاصله زیاد پر از شایعات و گمانه زنی ها بود.

فصل سوم سریال با حضور برنده جایزه اسکار ماهرشالا علی (Moonlight) در نقش وین هیز خواهد بود. وین هیز، یک کاراگاه پلیس از آرکانزاس است که در حال بررسی جنایتی عجیب در اوزارکس می باشد. خالق سریال نیک پیزولاتو در کنار جرمی سولنیر کارگردانی این فصل از سریال را بر عهده دارند. پیزولاتو در کنار دیوید میلچ نویسندگی تمامی قسمت های سریال را بر عهده دارد و وی بار دیگر در کنار جرمی سولنیر کارگردانی آنها را انجام می دهد.

سریال True Detective (کاراگاه حقیقی)
سریال True Detective (کاراگاه حقیقی)

بنا بر گزارش ها، استیون دورف در نقشی مکمل به این سریال پیوسته است. او نقش رونالد وست را بازی می کند که بازرسی از ایالت آرکانزاس می باشد که در تلاش است تا به همراه وین هیز، پرونده ای ۳۰ ساله را به نتیجه برسانند. هنوز شبکه اچ بی او تاریخی برای شروع پخش فصل سوم سریال کاراگاه حقیقی اعلام نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *