خانه آخرین خبرها تاریخ شروع پخش ادامه سریال های شبکه سی دبلیو

تاریخ شروع پخش ادامه سریال های شبکه سی دبلیو

۰
سریال های شبکه سی دبلیو

بیاتومگ – سال ۲۰۱۷ به پایان رسید و با به اتمام رسیدن تعطیلات سال نو میلادی، طرفداران سریال های شبکه سی دبلیو منتظر آغاز نیمه دوم فصل های سریال های مورد علاقه خود می باشند. شبکه سی دبلیو با ساخت و پخش سریال های Arrow (ارو) و The Flash (فلش) و Supergirl (سوگرل) و Legends of Tomorrow (افسانه های فردا) و Riverdale (ریوردیل) و iZombie (آی زامبی) در سال های اخیر، خود را به عنوان خانه ای برای سریال های اقتباسی از کمیک معرفی کرده است.

علاوه بر این سریال ها، سریال Supernatural (سوپرنچرال) یکی از موفق ترین سریال های این شبکه بوده و در سال جدید نیز قرار است سریال های تازه تری نیز به جمع سریال های شبکه سی دبلیو اضافه شود. سریال Black Lightning (آذرخش سیاه) یکی از سریال های ابرقهرمانی است که در سال ۲۰۱۸ به شبکه سی دبلیو می آید.

سریال های شبکه سی دبلیو
سریال های شبکه سی دبلیو

ادامه پخش فصل سوم سریال سوپرگرل از تاریخ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ (۱۵ ژانویه ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد. به دنبال آن، پخش فصل چهارم سریال فلش از چهارشنبه ۲۷ دی آغاز می شود. و سریال ارو نیز پخش فصل ششم خود را از روز جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ شروع می کند.

سریال افسانه های فردا برای مدتی غایب خواهد بود و پخش ادامه فصل سوم آن از تاریخ سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ (۱۲ فوریه ۲۰۱۸) شروع می شود. سریال تازه آذرخش سیاه نیز فصل اول خود را از روز چهارشنبه ۲۷ دی آغاز خواهد نمود. ادامه پخش سیزدهمین فصل سریال سوپرنچرال نیز از روز جمعه ۲۹ دی شروع می شود. ادامه فصل دوم سریال ریوردیل نیز از پنجشنبه ۲۸ دی آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *