بیاتومگ – اولین تریلر و پوستر فیلم Slender Man (اسلندرمن) منتشر شده که اولین نگاه به فیلم سینمایی اقتباسی از افسانه شهری را به ما ارائه می دهد. اسلندرمن اصلی یک عنصر مرتبط به داستان های ترسناک بود که توسط اریک نوسن ملقب به ویکتور سرج در سال ۲۰۰۹ خلق شد که هیولا را به عنوان شخصی بسیار قد بلند و دراز با صورتی بی سیما و لباسی سیاه و دارای عادت ترساندن یا دزدیدن کودکان تصور کرد.

مستند Beware the Slenderman (مراقب اسلندرمن باشید) در سال ۲۰۱۷ محصول شبکه اچ بی او، رویدادی بسیار مشهور در سال ۲۰۱۴ را بررسی می کند که در آن، دختری دوازده ساله در ارتباط با این هیولا تا حد مرگ چاقو به بدنش می خورد ولی فیلم اسلندرمن، اولین روایت داستانی بر اساس این کاراکتر می باشد.

بازیگری که نقش اسلندرمن را در این فیلم بازی می کند، خاویر بوتت می باشد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل جز سینکلر (Paper Towns)، جولیا گلدانی تلز (The Affair) و آنالیس باسو (Ouija: Origin of Evil) می باشند. نویسندگی فیلم توسط دیوید بیرک (Elle) انجام شده و کارگردانی آن برعهده سیلوین وایت (Stomp the Yard) می باشد. این فیلم در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) به اکران در می آید.

تریلر فیلم Slender Man (اسلندرمن)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *