خانه آخرین خبرها رزاریو داوسون در فصل های جدید سریال های Daredevil (دردویل) و Iron Fist (مشت آهنین) حضور دارد

رزاریو داوسون در فصل های جدید سریال های Daredevil (دردویل) و Iron Fist (مشت آهنین) حضور دارد

۰
فصل های جدید سریال های Daredevil (دردویل) و Iron Fist (مشت آهنین)

بیاتومگ – بنا بر گزارش ها، رزاریو داوسون قرار است در فصل های جدید سریال های Daredevil (دردویل) و Iron Fist (مشت آهنین) نیز نقش کلیر تمپل را بازآفرینی کند. زمانی که دنیای سریالی مارول تصمیم گرفت تا در گوشه دنیای سینمایی مارول به کار خود مشغول شود، به یک رشته ارتباطی میان سریال های خود نیاز داشت.

به جای اینکه دردویل را مجبور به رفتن به سرتاسر نیویورک بکنند، این کار را به کلیر تمپل دادند. معرفی او در فصل اول سریال دردویل، قوس داستانی ای را راه اندازی کرد که همچنان ادامه دارد. او تاکنون در تمام سریال های مارول-نتفلیکس به جز سریال The Punisher (مجازاتگر) حضور داشته است. حتی با اینکه کمپانی دیزنی که مالک مارول می باشد در حال راه اندازی سرویس آنلاین خود برای سال ۲۰۱۹ می باشد، سریال های مارول-نتفلیکس همچنان به کار خود ادامه می دهند.

سریال Luke Cage (لوک کیج)
سریال Luke Cage (لوک کیج)

حال که چهار ابرقهرمان در سریال The Defenders (مدافعان) با یکدیگر آشنا شدند، حال سریال های مستقل آنها می توانند به روشی تازه و جدید با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. برای مثال، کاراکتر میستی نایت به فصل دوم سریال مشت آهنین پیوسته است. با این وجود، همچنان انتظار می رود که کلیر تمپل به عنوان رشته ارتباطی اصلی میان این سریال ها باقی بماند.

گزارش شده که رزاریو داوسون قرار است نقش کلیر تمپل را بار دیگر در فصل سوم سریال دردویل و سپس فصل دوم سریال مشت آهنین به تصویر بکشد. این سریال ها در حال حاضر در حال تولید و فیلمبرداری می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *