خانه آخرین خبرها جف جونز دیگر متصدی فیلم های دی سی نیست

جف جونز دیگر متصدی فیلم های دی سی نیست

۰
جف جونز

بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر تهیه کننده فیلم های IT (آن) و The Conjuring (احضار روح) یعنی والتر هامادا را جایگزین جان برگز و جف جونز در جایگاه مدیر تولید فیلم های دی سی کرد. پس از شکست فیلم Justice League (لیگ عدالت) در عملکردش در باکس آفیس، استودیو در ماه دسامبر تصمیم گرفت تا تغییراتی را اعمال کند. جونز همچنان مدیر دی سی می باشد و به عنوان مشاوری برای هامادا در دنیای سینمایی دی سی باقی خواهد ماند.

برکسی پوشیده نیست که دنیای گسترده دی سی در چندین سال گذشته از عمرش، صعود دشواری را در پیش داشته است. به جز فیلم Wonder Woman (واندر وومن) که در تابستان سال ۲۰۱۷ توانست تحسین گسترده ای را کسب کند، بیشتر فیلم های دی سی متفرق بوده اند.

جف جونز
جف جونز

در ماه نوامبر و با اکران فیلم لیگ عدالت، این تفرقه فیلم های دی سی به اوج خود رسید، چراکه فیلم لیگ عدالت علاوه بر اینکه نقدهای چندان خوبی نداشت بلکه در میان پنج فیلم دنیای دی سی، بدترین افتتاحیه را در گیشه داشت. همانطور که این گردهمایی ابرقهرمانان با شکست رو به رو شد، کمپانی بر آن آمد تا در عوامل پشت صحنه دنیای سینمایی خود تغییراتی را اعمال کند.

بنا بر گزارش ها، هامادا از این به بعد مسئول نظارت بر تمام فیلم های اقتباسی از کمیک کمپانی برادران وارنر می باشد. از آنجا که فیلم های جدید دنیای دی سی نتوانست با دنیای سینمایی مارول چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ انتقادی مقابله کند، ناامیدی گسترده ای این کمپانی را فراگرفته است. این حرکت کمپانی را می توان به عنوان تلاشی برای نجات دنیای سینمایی دی سی دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *