بیاتومگ – نامزدهای مراسم Writers Guild of America یا به اختصار WGA (انجمن نویسندگان آمریکا) سال ۲۰۱۸ اعلام شده است و فیلم مورد تحسین Logan (لوگان) با بازی هیو جکمن در نقش ولورین نیز در میان آنها قرار دارد. با شروع فصل جوایز فیلم و سریال، استودیوهای فیلمسازی به تشکیل کمپین هایی برای فیلم هایشان مشغول می باشند و دوست داران سینما نیز به دقت این حرکات را زیر نظر دارند.

همانطور که از نامش پیداست، انجمن نویسندگان، بهترین فیلمنامه سال را انتخاب می کند. همانند مراسم اسکار، این مراسم نیز فیلمنامه را به دو بخش اقتباسی و اصیل تقسیم می کند. حال، انجمن نویسندگان آمریکا لیست کامل نامزدهای مراسم سال ۲۰۱۸ خود را اعلام نموده است.

فیلم Logan (لوگان)
فیلم Logan (لوگان)

فیلم Logan (لوگان) موفق شد تا خود را در میان نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی سال ۲۰۱۸ مراسم WGA قرار دهد. سال گذشته نیز فیلم Deadpool (ددپول) نیز توانسته بود به این موفقیت دست یابد. دیگر نامزدهای بخش فیلمنامه اقتباسی نیز شامل Call Me By Your Name (با نام خودت صدایم کن)، The Disaster Artist (هنرمند فاجعه)، Molly’s Game (بازی مالی) و Mudbound (لجن زار) می باشد.

نامزدهای بخش فیلمنامه غیراقتباسی یا اصیل نیز شامل The Big Sick (مریض برزگ) و Get Out (برو بیرون) و I, Tonya (من، تونیا) و Lady Bird (لیدی بیرد) و The Shape of Water (به شکل آب) می باشد. برنده های این مراسم نیز دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ (۱۱ فوریه ۲۰۱۸) اعلام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *