خانه آخرین خبرها فصل ۸ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) در سال ۲۰۱۹ پخش می شود

فصل ۸ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) در سال ۲۰۱۹ پخش می شود

۰

بیاتومگ – شبکه اچ بی او سرانجام گمانه زنی هایی که خبر از پخش نشدن فصل ۸ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تا سال ۲۰۱۹ را می دانند را تایید کرده است. این شبکه علاوه بر این، کارگردانانی که شش قسمت پایانی این سریال فانتزی و محبوب را کارگردانی خواهند کرد را اعلام کرده است.

فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت اگر چه قسمت های کمتری از حد معمول داشت ولی توانست بیشترین بیننده سریال تاکنون را به خود جذب کند. این فصل با اینکه به جای ۱۰ قسمت، تنها هفت قسمت داشت ولی داستان های جاری سریال را به طور گیج کننده ای سرعت بخشید، کاراکتر هایی که برای مدتی طولانی جدا از هم بوده اند را به کنار یکدیگر آورد و از آنجا که جنگ با شاه شب و ارتش وایت واکر ها در حال نزدیک شدن است، مقیاس سریال را به طور حماسی بالا برد.

قسمت ۶ فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

علاوه بر این، تایید شده است که فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت کوتاه ترین فصل سریال خواهد بود، حتی کوتاه تر از فصل هفتم و تنها شامل ۶ قسمت خواهد بود، ولی قرار است که این قسمت ها دارای طول بیشتری و در حد یک فیلم سینمایی باشند.

شبکه اچ بی او تایید کرده که فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت تا سال ۲۰۱۹ پخش نخواهد شد. خالقین سریال یعنی دیوید بنیوف و دی بی وایس به همراه دیوید ناتر و میگوئل سپچنیک کارگردانی قسمت های نهایی سریال را بر عهده خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *