خانه آخرین خبرها سریال The Gifted (با استعداد) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال The Gifted (با استعداد) برای فصل ۲ تمدید شد

۰
سریال The Gifted (با استعداد)

بیاتومگ – شبکه فاکس به طور رسمی سریال مردان ایکس خود یعنی سریال The Gifted (با استعداد) را برای فصل دوم تمدید کرده است. از آنجا که این سریال توانست در رده بندی ها موفق ظاهر شود، تمدید آن برای فصل دوم چندان جای تعجب نداشت. با این حال، زمانی که دیزنی کمپانی فاکس قرن بیستم را به مبلغ ۵۰ میلیارد دلار خریداری کرد، بسیاری از طرفداران نگران آینده این سریال بودند.

از جمله بازیگرانی که در سریال با استعداد حضور دارند می توان به استیون مویر، امی اکر، پرسی هاینز وایت، شان تیل، بلیر ردفورد، جیمی چانگ (در نقش بلینک) و ناتالی الین لایند (در نقش پولاریس) اشاره کرد.

سریال The Gifted (با استعداد)
سریال The Gifted (با استعداد)

این سریال بر روی دو خانواده ی معمولی (با بازی مویر و اکر در سریال) تمرکز دارد، که متوجه می شوند فرزندانشان دارای قدرت خاصی و یا جهش یافتگی هستند، آنها نیز مجبور می شوند تا برای زنده ماندن و فرار از دست تصمیم های دولت برایشان به شبکه ای زیرزمینی از جهش یافته ها ملحق می شوند.

شبکه فاکس فقط از تمدید این سریال برای فصل دوم خبر داده و در مورد اینکه آیا فصل دوم دارای ۲۲ قسمت می باشد یا کمتر سخنی نگفته است. فصل اول سریال که در اولین هفته از ماه اکتبر پخش آن آغاز شد، دارای ۱۳ قسمت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *