خانه آخرین خبرها سریال Runaways (فراری ها) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال Runaways (فراری ها) برای فصل ۲ تمدید شد

۰
سریال Runaways (فراری ها)

بیاتومگ – کمپانی هولو به طور رسمی سریال Runaways (فراری ها) را برای فصل دوم تمدید کرد. در ابتدا ساخت اقتباسی سینمایی از این کتاب های کمیک برای دنیای سینمایی مارول مد نظر بود ولی در سال ۲۰۱۰ تمام این برنامه ها از هم پاشید، چرا که کمپانی مارول تصمیم گرفت تا تمام تلاش خود را برای ساخت The Avengers (انتقام جویان) به کار ببرد.

با این حال، پروژه اکشن-زنده فراری ها توسط کمپانی هولو برداشته شد و به جای فیلم سینمایی، ساخت سریالی از آن برنامه ریزی شد که جاش شوارتز و استفانی سویج مدیر اجرایی آن می باشند. تمدید سریال فراری ها برای دومین فصلش مطمئنا خبر بسیار خوب و خوشی برای طرفداران آن می باشد، چراکه آنها مطمئن نبودند که سریال فراری ها بتواند اقتباس سریالی باکیفیت و پایداری باشد.

سریال Runaways (فراری ها)
سریال Runaways (فراری ها)

این خبر همچنین خبر بسیار خوبی برای دنیای سریالی مارول می باشد چراکه آنها در سال ۲۰۱۷ با سریال های Inhumans (ناانسان ها)، Iron Fist (مشت آهنین) و Agents of S.H.I.E.L.D (ماموران شیلد) با رشته شکست های انتقادی مواجه شدند. این خبر تنها اندکی پس از پخش قسمت پایانی فصل اول سریال فراری ها اعلام شده است. انتظار می رود فصل دوم این سریال در سال ۲۰۱۸ بر روی سرویس آنلاین هولو عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *