خانه آخرین خبرها فصل ۶ سریال Prison Break (فرار از زندان) رسما ساخته می شود

فصل ۶ سریال Prison Break (فرار از زندان) رسما ساخته می شود

۰
سریال Prison Break (فرار از زندان)

بیاتومگ – شبکه فاکس به طور رسمی اعلام کرد که فصل ۶ سریال Prison Break (فرار از زندان) در راه است. برای مدتی است که گمانه زنی هایی میان طرفداران برای ششمین فصل سریال فرار از زندان وجود داشت و حال این گمانه زنی ها به واقعیت تبدیل شده است.

این سریال درام بسیار محبوب برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ پخش شد و برای چهار فصل ادامه داشت. با این حال، در بهار گذشته، این سریال احیا شد. این تمدید یک فصل کوتاه بود و با وجود بازگشت کاراکترهای اصلی همچون لینکلن باروز با بازی دومینیک پرسل و مایکل اسکافیلد با بازی ونت ورث میلر برای فراری دیگر، سریال نتوانست موفقیت سریال اصلی را تکرار کند.

سریال Prison Break (فرار از زندان)
سریال Prison Break (فرار از زندان)

با وجود عدم موفقیت فصل پنجم، به نظر می رسد که آنها ساخت فصل ششم سریال فرار از زندان را در دست دارند. از آنجا که امتیازات و بازخوردها نسبت به فصل پنجم کمتر از انتظار و حد معمول بود، این خبر غیرمنتظره ای است. با این حال، پرسل و میلر با وجود نقش هایشان در دنیای ارو از محبوبیتی واقعی لذت می برند و همین نیز ممکن است به قدری باشد تا به سریال فرار از زندان برای فصلی دیگر یک فرصت تازه بدهد.

مدیر شبکه فاکس مایکل تورن علاوه بر اینکه از هیجان خود برای آینده سریال فرار از زندان گفته، اظهار داشت که فصل جدید دارای بازگویی تازه ای می باشد ولی هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. هنوز تاریخ پخشی برای فصل ششم سریال اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *