بیاتومگ – پوستری تازه برای فیلم علمی-تخیلی/درام/هیجان انگیز Annihilation (نابودی) منتشر شده که در آن، ناتالی پورتمن نقش یک زیست شناس را در دنیایی عجیب و غریب بازی می کند. این فیلم دومین تلاش نویسنده-کارگردان الکس گارلند در جایگاه کارگردانی می باشد و اولین فیلم وی نیز فیلم برنده جایزه اسکار Ex Machina (فرا ماشین) می باشد.

این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته جف وندرمیر و منتشر شده در سال ۲۰۱۴ می باشد و داستان یک سفر علمی به منطقه فاجعه زیست محیطی اسرار آمیزی به نام شایمر را بازگو می کند. تیم عملیاتی به رهبری یک روانشناس با بازی جنیفر جیسون لی (The Hateful Eight) شامل یک نقشه بردار، زبانشناس، انسان شناس و یک زیست شناس به نام لینا (ناتالی پورتمن) می باشد. با این حال، این اولین باری نیست که گروهی شامل افراد واجد شرایط به شامیر ورود می کنند. این منطقه جایی است که قوانین طبیعت دیگر برقرار نیستند و به زودی لینا متوجه می شود که این منطقه بسیار خطرناک است.

در پوستر جدید شاهد حضور ناتالی پورتمن در مرکز ماجرا می باشیم. او در حال ورود به دنیای زیبا و مبهمی می باشد که شوهرش در آن دچار بیماری عجیبی شده است. این فیلم قرار است در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۶ (۲۳ فوریه ۲۰۱۸) اکران می شود.

پوستر فیلم Annihilation (نابودی)

فیلم Annihilation (نابودی)
فیلم Annihilation (نابودی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *