بیاتومگ – شبکه اچ بی او دومین تریلر رسمی از مینی سریال رازآلود و جنایی خود و استیون سودربرگ با بازی گارت هدلوند به نام Mosaic (پازل) منتشر کرده است. در زیر می توانید علاوه بر دانلود تریلر با دو کیفیت، پوستر تازه این مینی سریال را نیز مشاهده نمایید. علاوه بر این، شبکه اچ بی او اظهار داشته که کاربران با استفاده از اپلیکیشن موزایک می توانند نقطه نظر خود را از داستان پیدا کنند و تجربه خودشان از این ساخته سودربرگ و نوشته اد سولومن بسازند.

شبکه اچ بی او قرار است نسخه اصلی سریال پازل را در قالب مینی سریالی شش قسمتی از ۲۲ تا ۲۶ ژانویه سال ۲۰۱۸ (۳ تا ۷ بهمن ۱۳۹۶) منتشر کند ولی تا آن زمان، مخاطبان می توانند داستان را به هر نحوی که دوست دارند پیش ببرند و کاراکتر های مختلف را در این تجربه مجازی دنبال کنند.

تریلر سریال بهتر از هر توضیح دیگری می تواند مفهوم را برساند و نشان دهد که بیننده ها می توانند کاراکتر های مختلفی را دنبال کنند و صحنه های مهم را چندین بار مشاهده کنند تا بتوانند در نهایت با کنار هم قرار دادن سرنخ های مختلف، معمای قتل را حل کنند. کاراکتری با بازی شارون استون کشته می شود و ظاهرا کلی مضنون وجود دارد که می توانند قاتل باشند.

تریلر مینی سریال Mosaic (پازل)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر مینی سریال Mosaic (پازل)

مینی سریال Mosaic (پازل)
مینی سریال Mosaic (پازل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *