خانه آخرین خبرها فصل ۲ سریال The Orville (اورویل) طولانی‌تر خواهد بود

فصل ۲ سریال The Orville (اورویل) طولانی‌تر خواهد بود

۰
سریال The Orville (اورویل)

بیاتومگ – خبرهای خوب و بدی برای طرفداران سریال The Orville (اورویل) اعلام شده است. بر طبق گزارش ها، دومین فصل از این سریال علمی-تخیلی با بازی ست مک فارلن قرار است دارای قسمت های بیشتری باشد ولی احتمالا این موضوع سبب خواهد شد تا تولید آن طول بکشد و برای پخش در سال ۲۰۱۸ آماده نشود.

سریال اورویل ماجراجویی های کاپیتان اد مرسر با بازی ست مک فارلن را دنبال می کند. او افسر فرمانده سفینه ای فضایی در قرن ۲۵ می باشد و او به همراه خدمه اش که شامل افسر اول کلی گریسون که همسر سابقش نیز می باشد با بازی ادرین پالیکی، فضا را اکتشاف می کنند. این سریال ترکیبی از داستان های علمی-تخیلی کلاسیک سریال Star Trek (پیشتازان فضا) به همراه تاثیر خاص ست مک فارلن و جوک های مشهور و خنده داری در سبک سریال Family Guy (مرد خانواده) و فیلم های Ted (تد) است.

سریال The Orville (اورویل)

ست مک فارلن اظهار داشته که احتمال پخش دومین فصل سریال اورویل در سال ۲۰۱۸ بسیار کم است، چراکه به خاطر جلوه های ویژه زیاد سریال، کارهای بسیاری باید انجام بگیرد. با این وجود، مک فارلن اعلام کرد که تعداد قسمت های فصل جدید ۱۴ تا می باشد که خبر مسرت بخشی است. او همچنین تاکید کرد که او تصمیم گرفته تا به جای فصلی با ۲۲ قسمت، فصلی ۱۴ قسمتی بسازد، چراکه او کیفیت را بر کمیت ترجیح می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *