خانه آخرین خبرها نقش اصلی سریال The Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا) مشخص شد

نقش اصلی سریال The Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا) مشخص شد

۰
سریال The Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا)

بیاتومگ – سریال سابرینا ساحره نوجوان محصول نتفلیکس به نام سریال The Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا)، کرنان شیپکا را برای بازی در نقش سابرینا اسپلمن انتخاب کرده است. شبکه سی دبلیو در زمستان سال ۲۰۱۶، اقتباس سریالی خود از کاراکتر اصلی کتاب های کمیک آرچی را با عنوان Riverdale (ریوردیل) پخش کرد.

این سریال جنایی/رازآلود/درام و دبیرستانی که الهاماتی نیز از سریال Twin Peaks (تویین پیکس) گرفته بود، با پخش اولین فصل خود، مورد استقبال طرفداران و همچنین منتقدان قرار گرفت. در واقع، این مجموعه به اندازه ای موفقیت آمیز بود که کمپانی Archie Comics با کمپانی برادران وارنر برای ساخت اقتباس های بیشتر از این کاراکترها قرارداد بست. در همین راستا، اعلام شد که سریال نسخه فرعی سابرینا ساحره نوجوان در حال توسعه می باشد.

سریال The Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا)
سریال The Chilling Adventures of Sabrina (ماجراجویی‌های ترسناک سابرینا)

این سریال در ابتدا قرار بود از شبکه سی دبلیو پخش شود ولی در نهایت پخش آن به نتفلیکس داده شد. این سریال بر اساس کتاب های کمیک گرافیکی ای به همین نام می باشد و داستان آن به عنوان داستانی تیره و بلوغانه توصیف شده که با وحشت، نیروهای فرا طبیعی و البته جادوگری سر و کار دارد. این سریال قرار است در تاریخی در سال ۲۰۱۸ پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *