خانه آخرین خبرها نسخه فرعی سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب) ساخته می شود

نسخه فرعی سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب) ساخته می شود

۰
سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب)

بیاتومگ – ساخت نسخه فرعی سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب) با عنوان Mayans MC (باشگاه موتورسواری مایانز) توسط شبکه اف ایکس تایید شده است. این خبر پس از بازسازی قسمت آزمایشی این سریال و تغییر بازیگران اعلام شده است. نوبرتو باربا عهده دار بازسازی قسمت آزمایشی سریال جدید بوده است. در ماه آگوست بود که مدیر شبکه اف ایکس اظهار داشت که سریال باشگاه موتورسواری مایانز با وجود مشکلات، ساخته و پخش خواهد شد.

سریال فرزندان آشوب، سریالی جنایی درام ساخته کرت ساتر بود که برای هفت فصل از شبکه اف ایکس پخش می شد. چارلی هانم در این سریال نقش جکس تلر، رهبر گروه موتورسیکلت سوار سم کرو را بازی می کرد. در ابتدا، یکی از دشمنان سم کرو، باشگاه موتورسواری مایانز یا مایان ها بود که در نهایت، به متحد و شریک آنها تبدیل شد.

سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب)
سریال Sons of Anarchy (فرزندان آشوب)

شبکه اف ایکس به طور رسمی اعلام کرده که سریال باشگاه موتورسواری مایانز ساخته و پخش خواهد شد. اولین فصل این سریال تازه دارای ده قسمت خواهد بود. داستان این سریال که پس از مرگ جکس تلر در پایان سریال فرزندان آشوب رخ می دهد، یکی از اعضای تازه وارد باشگاه مایانز به نام ای زد رییز با بازی جی دی پاردو را دنبال می کند که به تازگی از زندان بیرون آمده است. او که زمانی در شهر مرزی اش بین کالیفرنیا و مکزیک پسری شگفت انگیز بوده، حال باید هویت آشوب‎گری خود را نشان دهد و ثابت کند که ارزش موتورسواری در کنار مایانزها را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *