خانه آخرین خبرها تاریخ پخش سریال های Atlanta و The Americans و Trust اعلام شد

تاریخ پخش سریال های Atlanta و The Americans و Trust اعلام شد

۰
سریال Atlanta (آتلانتا)

بیاتومگ – تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Atlanta (آتلانتا)، فصل اول سریال Trust (اعتماد) و همچنین فصل ششم و پایانی سریال The Americans (آمریکایی ها) توسط شبکه اف ایکس اعلام شده است. در زیر علاوه بر اینکه تاریخ شروع پخش این سریال ها را مشاهده می کنید، خلاصه داستان فصل های جدید آنها را نیز می توانید بخوانید.

پخش فصل دوم سریال آتلانتا با عنوان Robbin (رابین) قرار است از روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ (۱ مارس ۲۰۱۸) آغاز شود. خلاصه داستان آن بدین شرح است:

“در فصل دوم سریال آتلانتا، دو پسر عمو از طریق کار در صعنت موسیقی آتلانتا سعی در بهتر کردن زندگی خودشان و خانواده یشان دارند. ارن مارکس (دونالد گلاور) مدیر جوانی است که در حال تلاش برای ارتقا دادن حرفه پسر عمویش می باشد. آلفرد مایلز (برایان تایلر هنری) رپری پرحرارت و جدید است که در حال تلاش برای درک مرز میان زندگی واقعی و خیابانی می باشد. داریوس (لیکیت لی استنفیلد) دست راست آلفرد و فردی رویاگرا است. ون (ززی بیتز) بهترین دوست ارن و مادر دختر ارن می باشد.”

سریال The Americans (آمریکایی ها)
سریال The Americans (آمریکایی ها)

پخش اولین فصل از سریال اعتماد نیز از روز دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۷ (۲۵ مارس ۲۰۱۸) آغاز می شود. خلاصه داستان آن نیز بدین شرح است:

“سریال اعتماد با الهام از حوادث واقعی، به درون رنج ها و شادی های یکی از ثروتمندترین و شوربخت ترین خانواده های آمریکای یعنی گتی ها وارد می شود. اتفاقات در سال ۱۹۷۳ رخ می دهد، زمانی که گتی جوان در رم دزدیده می شود و گروگان گیران خواستار باجی چند میلیون دلاری هستند. آیا خانواده ی ثروتمند در ازای بازگشت فرد دوست داشتنی خود، این مبلغ را پرداخت می کنند یا خیر؟ سریال اعتماد کابوس های ترسناک مرد جوان در دستان ربایندگان را به تصویر می کشد که نمی توانند درک کنند که چرا هیچ کس نمی خواهد این اسیر آزاد شود. پلیس ایتالیا فکر می کند که این یک شوخی می باشد و از بررسی کردن خودداری می کند. پدر پاول در نئشگی هرویین فرو رفته است و حاضر به جواب دادن تلفن نیست. پدربزرگ پاول که احتمالا ثروتمندترین فرد در جهان است، در یک عمارت خاندان تودور در حوالی انگلیس گرفتار است و با ۵ معشوقه و یک شیر خانگی احاطه شده است. او بسیار مشغول است. تنها مادر پاول مانده است تا با آدم ربایان ناامید مذاکره کند. مشکل این جا است که او ورشکسته است.”

پخش فصل ششم و نهایی سریال آمریکایی ها نیز از روز پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ (۲۸ مارس ۲۰۱۸) شروع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *