خانه آخرین خبرها سریال Young Sheldon (شلدون جوان) برای فصل ۲ تمدید شد

سریال Young Sheldon (شلدون جوان) برای فصل ۲ تمدید شد

۰
سریال Young Sheldon (شلدون جوان)

بیاتومگ – شبکه سی بی اس به طور رسمی سریال Young Sheldon (شلدون جوان) را برای فصل دوم تمدید کرده است. این سریال نسخه فرعی سریال The Big Bang Theory (تئوری بیگ بنگ) می باشد. داستان سریال در مورد شلدون کوپر جوان (ایان آرمیتاژ) است.

کاراکتری که بازیگر برنده جایزه امی جیم پارسونز را در سریالی طولانی مدت به شهرت رساند. سریال توسط پارسونز به عنوان شلدون بالغ روایت می شود و برخی از داستان های دوران کودکی اش را در بر می گیرد که او در طول سریال اصلی بیان می کرده است. فصل اول این سریال توانسته بود تا بیننده های زیادی را جذب خود نماید.

سریال Young Sheldon (شلدون جوان)

سریال شلدون جوان قرار است با فصلی دیگر بازگردد و بنا بر گزارش ها، شبکه سی بی اس این خبر را به طور رسمی تایید کرده است. لازم به ذکر است که فصل اول این سریال همچنان در حال پخش می باشد. عملکرد سریال شلدون جوان سبب شده تا این سریال به عنوان یکی از بهترین سریال های کمدی سال در نظر گرفته شود.

علاوه بر آنی پاتس که نقش مادر شلدون را ایفا می کند، دیگر بازیگران سریال شلدون جوان، ریگان ریوارد و موناتانا جوردن می باشند. چاک لوری، استیون مورالو، جیم پارسونز و تاد اسپایواک نیز تهیه کننده اجرایی سریال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *