بیاتومگ – کریس همسوورث در مورد توافق دیزنی و فاکس و همچنین پیوستن مردان ایکس و چهار شگفت انگیز به دنیای سینمایی مارول بسیار هیجان زده است. ماه گذشته بود که خبرهایی در مورد خرید بخشی از آثار شرکت رسانه ای فاکس توسط کمپانی دیزنی به گوش رسید. مذاکرات اولیه فاکس و دیزنی به نتیجه ای نرسید ولی همچنان درب ها برای مذاکرات بیشتر بین این دو کمپانی باز بود. معامله بالقوه دیزنی/فاکس بار دیگر قوت گرفت و سپس شاهد رسمی شدن این قرارداد بودیم.

هنوز مشخص نیست که کمپانی دیزنی پس از خرید این آثار از کمپانی فاکس، قصد انجام چه کاری را با آنها دارد. هرچند، خبرهایی نیز منتشر شده که بیان می کنند کمپانی دیزنی به این دلیل این آثار را خریداری می کند تا وقتی سرویس آنلاین خودش در سال ۲۰۱۹ شروع به کار بکند، این آثار را در کنار دیگر آثارش عرضه کند. این به معنای آن است که جدا از آثار مارول، لوکاس فیلم و پیکسار، مشترکین سرویس آنلاین دیزنی می توانند به آثار گسترده کمپانی فاکس نیز دسترسی داشته باشند.

فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک)

در مصاحبه ای تازه با کریس همسوورث در مورد فیلم درام جنگی جدیدش در مورد جنگ افغانستان به نام ۱۲Strong (دوازده نیرومند)، این بازیگر با شور و ذوق از توافق دیزنی و فاکس حمایت کرد. او در مورد پیوستن مردان ایکس به جمع انتقام جویان گفت:

“اوه، این شگفت انگیز است. و امیدوارم که این کار را بکنند چراکه در حال حاضر بسیاری از ما اجرای خود را داشته ایم. ولی برای تعامل … که من مدت ها پیش در مورد آن گفته بودم، تعامل با ولورین یا دیگر کاراکترهای دنیای مردان ایکس را متصور شوید. ثور و ددپول بسیار جذاب خواهند شد. هیجان انگیزترین چیز در مورد انتقام جویان، حضور در سرصحنه فیلمبرداری به عنوان ثور در کنار نگهبانان کهکشان بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *