بیاتومگ – کریس همسوورث به تازگی بازی نقش ثور در فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) به کارگردانی برادران روسو را به پایان رسانده که به معنای آن است که قرارداد او به پایان رسیده ولی این به معنای آن نیست که او آماده رها کردن نقش ثور می باشد.

هنگامی که استودیو مارول برای اولین بار برنامه های جاه طلبانه خود را برای دنیای مشترک کاراکترهایشان را بیان کردند، بسیاری از افراد حاضر در صنعت سینما، نسبت به عملی شدن این برنامه ها شکاک بودند. چنین چیزی در این مقیاس تاکنون انجام نشده بود و شخصیت هایی همچون مرد آهنی و ثور در بهترین حالت به عنوان لایه محافظتی ای در نظر گرفته می شد تا بیننده ها را به این فیلم ها علاقه مند کند. تقریبا بعد از یک دهه از آن زمان، هیچ کس دانایی و خرد کمپانی مارول را زیر سوال نمی برد، چراکه آنها موفق به خلق یکی از بزرگترین و موفق ترین دنیاهای مشترک شده اند.

پیوستن مردان ایکس به دنیای سینمایی مارول
پیوستن مردان ایکس به دنیای سینمایی مارول

چندی پیش کریس همسوورث فیلمبرداری بخش خودش در فیلم انتقام جویان ۴ را به پایان رساند و در مصاحبه ای تازه نیز در مورد این فیلم به طور مختصر صحبت کرده است. با اینکه قرارداد او برای بازی نقش ثور به پایان رسیده است ولی او هنوز آماده نیست که این نقش را رها کند. او اظهار داشت:

“من تقریبا چند روز پیش فیلمبرداری بخش خودم در فیلم انتقام جویان ۴ را به پایان رساندم و این پایان قرارداد من بود. چندین سال قبل، من برای ادامه بازی در نقش ثور قرارداد داشتم و از این موضوع لذت می بردم ولی اندکی احساس محدودیت می کردم. و پس از آخرین تجربه ام در فیلم ثور: رگناروک با تایکا وایتیتی، و همچنین دو فیلم جدید انتقام جویان، احساس می کنم که این کاراکتر را از نو خلق کرده ایم و او همچنان در حال رشد و تکامل است. پس حس تازه ای از شوق و هیجان و حتی بیشتر از قبل را احساس می کنم.”

وی هیچ اشاره ای به بازگشتش پس از فیلم انتقام جویان ۴ به عنوان ثور نکرد. او در ادامه افزود:

“فکر می کنم که اگر فرصت بازی دوباره در این نقش را داشته باشم، بسیار خوشحال خواهم شد. همچنین فکر می کنم که در حال حاضر اشتهای زیادی برای آن وجود دارد و احتمالات گسترده زیادی وجود دارد که او می تواند انجام بدهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *