بیاتومگ – شبکه شوتایم با انتشار اولین تریلر رسمی از فصل ۳ سریال Billions (میلیاردرها)، اولین نگاه ما به فصل جدید این سریال و همچنین تاریخ شروع پخش آن را ارائه داده است. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید.

بازیگران سریال شامل نامزد جایزه اسکار و برنده جایزه امی و گلدن گلوب، پاول جیامتی، برنده جایزه گلدن گلوب و امی، دیمین لوییس، مگی سیف و مالین آکرمن می باشد. در فصل دوم سریال میلیاردرها شاهد بودیم که وکیل جاه طلب آمریکایی، چاک رودز (جیامتی) در برابر سرمایه میلیاردر شاه بابی اکسلرد قرار می گیرد و زمین را در جنگی پر هزینه برای منافع و سلطه شخصی می سوزاند. این قانون در برابر پول، قدرت و روح نیویورک می باشد. سیف نقش وندی رودز را بازی می کند که همسر دلسرد چاک و مربی با عملکرد بالا در صندوق سرمایه جهانی می باشد.

فصل دوم سریال میلیاردرها با اضافه کردن شوخی بیشتر به ترکیب خود قدم بزرگی در مسیر درست برداشت. سومین فصل از سریال میلیاردرها نیز مطمئنا این مسیر را به طرز بهتری در پیش خواهد گرفت تا پیشرفت کند. پخش سومین فصل این سریال قرار است از روز دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۷ (۲۵ مارس ۲۰۱۸) آغاز شود.

تریلر فصل ۳ سریال Billions (میلیاردرها)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *