بیاتومگ – تریلر و پوستری تازه برای فیلم Blockers (مسدود کننده ها) منتشر شده است. این فیلم کمدی با بازی جان سینا، آیک بارینهولتز و لزلی من می باشد. بازیگر و نویسنده کی کنون با کارگردانی این فیلم کمدی، برای اولین بار بر روی صندلی کارگردانی خواهد نشست. فیلمنامه این فیلم را نیز جان هورویتز و هایدن اشلاسبرگ، نویسنده سری فیلم های Harold and Kumar (هارولد و کومار) به همراه ایبن راسل (Last Man Standing) و جیم کیو (Overachievers) قلم زده اند.

با اینکه فیلم مسدود کننده ها اولین فیلم کنون در جایگاه کارگردانی می باشد ولی او تجربه های بسیاری در فیلم های کمدی داشته و فیلمنامه سه فیلم Pitch Perfect (گام کامل) را نوشته است. از نام های بزرگی که در میان تهیه کنندگان فیلم مسدود کننده ها می توان دید، ست روگن و ایوان گلدبرگ می باشند.

کمپانی یونیورسال تریلری تازه برای این فیلم کمدی منتشر کرده که در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر تریلر، پوستری نیز از این فیلم منتشر شده است. در شب رقص مدرسه، سه والدین جاسوسی فرزندان خود را می کنند تا مانع آنها از داشتن رابطه جنسی شوند. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ (۶ آوریل ۲۰۱۸) به روی پرده سینماها بیاید.

تریلر فیلم Blockers (مسدود کننده ها)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Blockers (مسدود کننده ها)

فیلم Blockers (مسدود کننده ها)
فیلم Blockers (مسدود کننده ها)

یک دیدگاه

  1. نگین

    ۱۶ فروردین, ۱۳۹۷ در ۲۰:۱۰

    چه جوری دانلود کنیم

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *