خانه آخرین خبرها سریال های Runaways (فراری ها) و Future Man (مرد آینده) برای فصل ۲ تمدید شدند

سریال های Runaways (فراری ها) و Future Man (مرد آینده) برای فصل ۲ تمدید شدند

۰
سریال های Runaways (فراری ها) و Future Man (مرد آینده)

بیاتومگ – کمپانی هولو به طور رسمی سریال های Runaways (فراری ها) و Future Man (مرد آینده) را برای دومین فصل های خود تمدید کرده است. این سرویس آنلاین با سریال هایی همچون ۱۱.۲۲.۶۳ و The Path (مسیر) وارد زمینه سریال های ابتکاری و اصیل شد ولی اگر واقع بین باشیم، این کمپانی با ساخت و پخش سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) توانست به طور کامل در زمینه سریال های ابتکاری خودنمایی کند. سریال سرگذشت ندیمه با پخش اولین فصل خود توانست تحسین منتقدان را برانگیزد و در مراسم های مختلف، در بخش های متفاوت نامزد و برنده جوایز باشد.

سریال مرد آینده با بازی جاش هاچرسون (The Hunger Games) در نقش یک نگهبان و سرایدر در روز/گیمری با رتبه جهانی در شب می باشد. پس از اینکه افراد مرموزی از آینده، او را علانا کلید شکست دادن تهاجم قریب الوقوع نژاد برتر اعلام می کنند، او وظیفه دارد تا از انقراض بشریت جلوگیری کند.

سریال Future Man (مرد آینده)

گزارش شده که سریال های مرد آینده و فراری ها به طور رسمی توسط کمپانی هولو برای دومین فصل های خود تمدید شده اند. فصل های دوم هر دوی این سریال ها دارای ۱۳ قسمت خواهد بود. با اینکه سریال مرد آینده در اولین فصل خود نیز دارای ۱۳ قسمت بود ولی سریال فراری در فصل اول تنها ۱۰ قسمت داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *