جیمز فرانکو

بیاتومگجیمز فرانکو پس از اینکه در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ به خاطر بازی اش در فیلم The Disaster Artist (هنرمند فاجعه) برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در ژانر کمدی/موزیکال شد، با ادعاهایی مبنی بر سوء رفتار جنسی و پرخاشگری رو به رو شده است. موضوع بسیار بزرگی که در مراسم گلدن گلوب امسال فراتر از اینکه کدام فیلم یا فرد برنده جایزه می شود، واکنش جامعه هالیوود به افشا سازی های اخیر در مورد آزار و اذیت جنسی هاروی واینستون، کوین اسپیسی، لوییس سی کی و تعداد دیگری بود.

مجری و میزبان مراسم گلدن گلوب امسال یعنی ست مایرز در سخنرانی آغازین مراسم، چندین لطیفه سفت و سخت در مورد رسوایی های اخیر گفت. ارائه دهندگان و برندگان مختلف نیز در سخنرانی های خود به این موضوع اشاره کردند.

فیلم The Disaster Artist (هنرمند فاجعه)

حال، جیمز فرانکو با رفتار ناشایست گذشته اش رو به رو شده است. الی شیدی که بیشتر برای بازی در فیلم The Breakfast Club (باشگاه صبحانه) شناخته می شود، در طی برگزاری مراسم گلدن گلوب، چندین توییت در شبکه اجتماعی توییتر فرستاد. این بازیگر که در سال ۲۰۱۴ در نمایش‎نامه ای به کارگردانی جیمز فرانکو بازی کرده بود، در توییت های خود به برنده شدن فرانکو اشاره کرد و به دنبال آن نیز اظهار داشت:

“هرگز از من نپرسید که چرا تجارت فیلم و سریال را ترک کرده ام.”

بازیگر دیگری نیز به نام وایلت پیلی به طور دقیق به این اتهامات اشاره و ادعا کرده که جیمز فرانکو با او رفتار نامناسب جنسی داشته و یکی از دوستانش را نیز به رابطه جنسی دعوت کرده است. او در توییتر نوشته بود:

“جیمز فرانکو، لباس جالبی علیه آزار و اذیت جنسی در گلدن گلوب پوشیده بودی. آن زمانی را به یاد داری که در درون ماشین، سر من را به سمت آلت تناسلی لخت خود هل دادی و باری دیگر به دوست من گفتی تا به اتاقت در هتل بیاید، در حالی که او فقط ۱۷ سال سن داشت؟ تو قبل از این نیز این کار را با یک دختر ۱۷ ساله دیگر انجام داده بودی؟”

این ادعا نه تنها می تواند شانس جیمز فرانکو را برای بردن جایزه در مراسم اسکار از بین ببرد، بلکه می تواند سبب از بین رفتن حرفه جیمز فرانکو نیز بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *