بیاتومگ – نامزدهای مراسم BAFTA 2018 (بفتا) اعلام شده است که در زیر می توانید لیست کامل آن را مشاهده نمایید. فیلم The Shape of Water (به شکل آب) به کارگردانی گیلرمو دل تورو توانست با کسب ۱۲ نامزدی در بخش های مختلف از جمله بهترین فیلم، بهترین بازیگر زن، بهترین کارگردان، بهترین بازیگر مکمل زن و بهترین فیلمنامه اصیل، بیشترین نامزدی را در مراسم امسال کسب کند. لازم به ذکر است که به تازگی گیلرمو دل تورو جایزه بهترین کارگردان مراسم گلدن گلوب را بدست آورد.

نامزدهای مراسم BAFTA 2018 (بفتا)

فیلم The Shape of Water (به شکل آب)
فیلم The Shape of Water (به شکل آب)

بهترین فیلم

  • Call Me By Your Name
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • The Shape of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم انگلیسی

  • Darkest Hour
  • The Death Of Stalin
  • God’s Own Country
  • Lady Macbeth
  • Paddington 2
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

آغاز به کار برجسته توسط نویسنده، تهیه کننده یا کارگردان انگلیسی

  • The Ghoul
  • I Am Not A Witch
  • Jawbone
  • Kingdom Of Us
  • Lady Macbeth

بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان

  • Elle
  • First They Killed My Father
  • The Handmaiden
  • Loveless
  • The Salesman (فروشنده)

بهترین مستند

  • City Of Ghosts
  • I Am Not Your Negro
  • Icarus
  • An Inconvenient Sequel
  • Jane

بهترین انیمیشن

  • Coco
  • Loving Vincent
  • My Life As A Courgette
فیلم Dunkirk (دانکرک)
فیلم Dunkirk (دانکرک)

بهترین کارگردان

  • Blade Runner 2049 – دنیس ویلنیو
  • Call Me By Your Name – لوکا گوداگنینو
  • Dunkirk – کریستوفر نولان
  • The Shape Of Water – گیلرمو دل تورو
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – مارتین مک دونا

بهترین فیلمنامه اصیل

  • Get Out – جردن پیل
  • I, Tonya – استیون راجرز
  • Lady Bird – گرتا گرویگ
  • The Shape of Water – گیلرمو دل تورو و ونسا تیلور
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – مارتین مک دونا

بهترین فیلمنامه اقتباسی

  • Call Me By Your Name – جیمز آیووری
  • The Death Of Stalin – آرماندو ایونوچی، ایان مارتین و دیوید اشنایدر
  • Film Stars Don’t Die In Liverpool – مت گرینهلف
  • Molly’s Game – آرون سورکین
  • Paddington 2 – سایمون فارنبی و پاول کینگ

بهترین بازیگر زن

  • آنت بنینگ – Film Stars Don’t Die in Liverpool
  • فرانسیس مک دورمند – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگات رابی – I, Tonya
  • سالی هاوکینز – The Shape of Water
  • سیرشی رونان – Lady Bird

بهترین بازیگر مرد

  • دنیل دی-لوییس – Phantom Thread
  • دنیل کالویا – Get Out
  • گری اولدمن – Darkest Hour
  • جیمی بل – Film Stars Don’t Die in Liverpool
  • تیموتی چالامت – Call Me by Your Name

بهترین بازیگر مکمل زن

  • الیسون جینی – I, Tonya
  • کریستین اسکات توماس – Darkest Hour
  • لوری متکالف – Lady Bird
  • لزلی منویل – Phantom Thread
  • اکتیویا اسپنسر – The Shape of Water

بهترین بازیگر مکمل مرد

  • کریستوفر پلامر – All the Money in the World
  • هیو گرنت – Paddington 2
  • سم راکوول – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ویلم دافو – The Florida Project
  • وودی هارلسون – Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین موسیقی

  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • Phantom Thread
  • The Shape Of Water
فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر 2049)
فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹)

بهترین فیلمبرداری

  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • The Shape Of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین تدوین

  • Baby Driver
  • Blade Runner 2049
  • Dunkirk
  • The Shape Of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین طراحی تولید

  • Beauty And The Beast
  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • The Shape Of Water

بهترین طراحی لباس

  • Beauty And The Beast
    Darkest Hour
    I, Tonya
  • Phantom Thread
  • The Shape Of Water

بهترین گریم و آرایش

  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • I, Tonya
  • Victoria & Abdul
  • Wonder

بهترین صداگذاری

  • Baby Driver
  • Blade Runner 2049
  • Dunkirk
  • The Shape Of Water
  • Star Wars: The Last Jedi

بهترین جلوه های ویژه

  • Blade Runner 2049
  • Dunkirk
  • The Shape Of Water
  • Star Wars: The Last Jedi
  • War For The Planet Of The Apes

بهترین انیمیشن کوتاه انگلیسی

  • Have Heart
  • Mamoon
  • Poles Apart

بهترین فیلم کوتاه انگلیسی

  • Aamir
  • Cowboy Dave
  • A Drowning Man
  • Work
  • Wren Boys

ستاره در حال رشد

  • دنیل کالویا
  • فلورنس پیو
  • جاش اوکانر
  • تسا تامپسون
  • تیموتی چالامت

۷۱ مین مراسم بفتا قرار است در روز دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ برگزار شود.

  • نامزدهای مراسم DGA 2018

    بیاتومگ – نامزدهای مراسم DGA 2018 (انجمن کارگردانان آمریکا) اعلام شده است. این بار ن…
  • مراسم گلدن گلوب 2018

    برندگان مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸

    بیاتومگ – برندگان مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۸ به طور رسمی اعلام شده است که در زیر می تو…
  • مراسم PGA 2018

    نامزدهای مراسم PGA 2018

    بیاتومگ – مراسم انجمن تهیه کنندگان آمریکا (Producers Guild of America) در واقع در سال ۱۹۹۰…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *