خانه آخرین خبرها فیلم Kitty Pryde (کیتی پراید) در حال توسعه است

فیلم Kitty Pryde (کیتی پراید) در حال توسعه است

۰
فیلم Kitty Pryde (کیتی پراید)

بیاتومگ – ظاهرا برنامه های کمپانی فاکس قرن بیستم برای نسخه های فرعی از فیلم های مردان ایکس تمامی ندارد و این بار اعلام شده که فیلم Kitty Pryde (کیتی پراید) به کارگردانی تیم میلر در حال توسعه می باشد. دنیای سینمایی مردان ایکس برای بیش از دو دهه است که در حال ساخت مکانی از دنباله ها، نسخه های فرعی و پیش‌درآمد ها می باشد، هرچند، در بیشتر مواقع، تدام و استمرار خود را از دست داده اند.

موفقیت های فیلم Deadpool (ددپول) در سال گذشته و فیلم Logan (لوگان) در بهار امسال، ظاهرا نیروی تازه ای به دنیای سینمایی مردان ایکس بخشیده است. در طی دو سال آینده، کمپانی فاکس فیلم های New Mutants (جهش یافته های جدید) و Deadpool 2 (ددپول ۲) و X-Men: Dark Phoenix (مردان ایکس: ققنوس سیاه) و Gambit (گمبیت) را به اکران در خواهد آورد.

فیلم Kitty Pryde (کیتی پراید)
فیلم Kitty Pryde (کیتی پراید)

گزارش شده که در حال حاضر فیلم کیتی پراید به کارگردانی تیم میلر، کارگردان فیلم ددپول، در حال توسعه می باشد. همانند اعلام ساخت فیلم Multiple Man (مرد چندگانه)، این خبر نیز به طور ناگهانی اعلام شد، هرچند، کیتی پراید در فیلم ها و کتاب های کمیک شناخته شده تر از مرد چندگانه می باشد. این پروژه هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *