بیاتومگ – سرانجام اولین تریلر رسمی از سریال Krypton (کریپتون) منتشر شده که علاوه بر اینکه رابطه سگ ای آی را با نوه اش به تصویر می کشد، از توطئه ای برای جلوگیری از تولد سوپرمن و همچنین آدام استرنج با بازی شاون سیپوس خبر می دهد. این تریلر را در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

سریال کریپتون که به دو نسل قبل از تخریب سیاره مرد پولادین می پردازد، پدر بزرگ سوپرمن به نام سگ ای آی را دنبال می کند که خاندان بلند مرتبه اش از وجهه عمومی محروم شده و مورد هتک حرمت قرار گرفته است. او مبارزه می کند تا افتخار خانواده اش را باز پس گیرد و جهان مورد علاقه اش را از دست هرج و مرج نجات دهد.

نام Seg-El (سِگ ای آی) به یکی از خالقان سوپرمن یعنی جری سیگل و رجوعی به مینی سریال The World of Krypton (جهان کریپتون) محصول سال ۱۹۸۰ اشاره دارد. کامرون کافه قرار است نقش سِگ ای آی را بازی کند و در کنار وی نیز جورجینا کمپبل نقش لیتا زاد را ایفا می کند.

سریال کریپتون توسط دیوید اس گویر (سه گانه Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice, The Dark Knight) توسط کمپانی اش به نام Phantom Four تهیه کنندگی اجرایی می شود. موضوع قسمت آزمایشی و داستان سریال نیز توسط دیوید گویر و ایان گلدبرگ (Once Upon a Time, Terminator: The Sarah Connor Chronicles) نوشته شده است. مدیر و تهیه کننده اجرایی سریال نیز دیمین کیندلر (Sleepy Hollow) خواهد بود. این سریال روز پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ (۲۱ مارس ۲۰۱۸) پخش می شود.

تریلر سریال Krypton (کریپتون)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *