بیاتومگ – شبکه اف ایکس اولین تریلر رسمی از فصل اول سریال Trust (اعتماد) را منتشر کرده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مختلف مشاهده یا دانلود کنید. دنی بویل کارگردانی این سریال را در دست دارد. پخش این سریال قرار است از روز دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۷ (۲۵ مارس ۲۰۱۸) آغاز شود.

اولین بخش ۱۰ قسمتی از سریال اعتماد، داستان جان پاول گتی سوم، وارث ثروت نفتی سلسله گتی را بیان می کند. اتفاقات در سال ۱۹۷۳ رخ می دهد، زمانی که گتی جوان در رم دزدیده می شود و گروگان گیران خواستار باجی چند میلیون دلاری هستند. آیا خانواده ثروتمند در ازای بازگشت فرد دوست داشتنی خود، این مبلغ را پرداخت می کنند یا خیر؟ سریال اعتماد کابوس های ترسناک مرد جوان در دستان ربایندگان را به تصویر می کشد که نمی توانند درک کنند که چرا هیچ کس نمی خواهد این اسیر آزاد شود. پلیس ایتالیا فکر می کند که این یک شوخی می باشد و از بررسی کردن خودداری می کند. پدر پاول در نئشگی هرویین فرو رفته است و حاضر به جواب دادن تلفن نیست. پدربزرگ پاول که احتمالا ثروتمندترین فرد در جهان است، در یک عمارت خاندان تودور در حوالی انگلیس گرفتار است و با ۵ معشوقه و یک شیر خانگی احاطه شده است. او بسیار مشغول است. تنها مادر پاول مانده است تا با آدم ربایان ناامید مذاکره کند. مشکل این جا است که او ورشکسته است.

بازیگران این سریال شامل هیلاری سوانک در نقش گیل گتی، مادر مصمم و کاردان جان پاول گتی سوم، دونالد ساترلند در نقش جان پاول گتی و هریس دیکینسون در نقش ج پاول گتی سوم می باشد.

تریلر فصل ۱ سریال Trust (اعتماد)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *