بیاتومگ – چه شما خوشتان بیاید، چه از سریال Luke Cage متنفر باشید، به نظر کمپانی Marvel هیچ اشتباهی نمی کند و هیچ چیزی مانع آنها برای ساخت فیلم های خوب نمی شود.

اگر این کافی نیست، آنها سه سریال در Netflix در حال پخش دارند، که دو فصل سریال Daredevil، یک فصل Jessica Jones و یک فصل هم Luck Cage می باشند.

تا حالا که سرمایه گذاری آنها بر روی ناشناخته ها موفقت آمیز بوده است و توانسته است Marvel را بر سر زبان ها نگه دارد. جای تعجبی ندارد که سریال Luck Cage برای فصل دوم تایید شد.

بین Iron Fist و The Punisher و The Defenders، فصل سوم Daredevil، فصل دوم Jessica Jones، و حالا فصل دوم Luke Cage که برای سال ۲۰۱۷ در راه هستند، به نظر می رسد که این گروه از سریال ها برای تماشا کردن عالی به نظر می رسند.

تا زمانی که سریال ها را با داستان هایی در زمینه های مختلف بیان کنند، دلیلی ندارد که چنین سریال هایی برای Marvel موفقیت بزرگی به همراه نیاورد.

فقط سوالی که ایجاد می شود که آنها چگونه ترتیب این سریال ها را چیده اند؟ آیا فصل ها یکی در میان می باشد؟ آیا ما می توانیم اتظار داشته باشیم که هر فصل از سریال، سالی یک بار می آید، یا اینکه آنها همانند کاری که با فیلم های Marvel کردند، دو سریال را به هم مرتبط می کنند؟ اما اگر آنها سریال ها را ترکیب کنند، چطوری خط داستانی را مرتبط می کنند؟ این سوالی خوب برای فهمیدن و فکر کردن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *