خانه آخرین خبرها میلی بابی براون به فیلم Enola Holmes (انولا هلمز) پیوست

میلی بابی براون به فیلم Enola Holmes (انولا هلمز) پیوست

۰
سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)

بیاتومگ – بازیگر سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) یعنی میلی بابی براون قرار است نقش خواهر کوچکتر شرلوک هلمز را در فیلم Enola Holmes (انولا هلمز) به تصویر بکشد. بنا بر گزارش ها، کمپانی لجندری امیدوار است تا سری فیلمی با بازی براون در نقش انولا هلمز، کاراگاه ۱۴ ساله، راه اندازی کند. میلی بابی براون با بازی نقش الِوِن در سریال علمی-تخیلی چیزهای عجیب و غریب کمپانی نتفلیکس توانست نام و آوازه ای برای خود فراهم بیاورد.

کاراگاه درخشان شرلوک هلمز سابقه طولانی ای در عرصه سینما و سریال دارد. نسخه های سینمایی از این کاراکتر را حتی می توان در میان روزهای آغازین سینمای صامت نیز مشاهده نمود.

سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)
سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)

گزارش شده است که میلی بابی براون قرار است نقش کاراگاهی به نام هلمز را برعهده بگیرد. این بازیگر قرار است در اقتباس سینمایی کمپانی لجندری از مجموعه کتاب های جوانان به همین نام نوشته نانسی اسپرینگر بازی کند. این کمپانی به دنبال آن می باشد تا بر اساس شش رمان اسپرینگر، مجموعه فیلمی بسازد. لازم به ذکر است که میلی بابی براون نیز یکی از تهیه کنندگان فیلم خواهد بود.

مجموعه کتاب های انولا هلمز از زمانی آغاز می شود که انولای ۱۴ ساله از یک مدرسه شبانه‌روزی می گریزد و مشغول پیدا کردن مکان مادرش می شود، مادری که همه بر این باورند که او مرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *