بیاتومگ – اولین تریلر رسمی از فصل ۵ سریال Silicon Valley (دره سیلیکون) منتشر شده که تایید می کند که پخش این فصل قرار است از تاریخ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ (۲۵ مارس ۲۰۱۸) آغاز شود. در زیر می توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

پس از پخش چهار فصل، سریال دره سیلیکون در این فصل، یکی از بزرگترین دگرگونی ها را تجربه خواهد کرد. عوامل کمپانی پاید پایپر پس از چندین شکست و اشتباه در ساخت اینترنتی جدید، سرانجام همه چیز را زیر و رو کردند. در حال انجام این کار، پایان فصل چهار تغییری در چگونگی عملکرد کمپانی اعمال کرد. با این حال، آنها همچنان باید در مقابل رقیب طولانی مدت و همیشگی شان یعنی گوین بلسون صعود و پیشرفت کنند.

با این وجود، بزرگترین تغییر سریال دره سیلیکون در فصل پنجم، عدم حضور بازیگر کلیدی سریال یعنی تی جی میلر می باشد. هنوز مشخص نیست که سریال چگونه قرار است خروج این شخصیت را کنترل کند ولی باید منتظر بود و دید. شبکه اچ بی او، این تریلر جدید را منتشر کرده که بر روی کمپانی پاید پایپر جدید تمرکز دارد. این تریلر وقت را تلف نمی کند و در همان ابتد، نیم نگاهی از فصل جدید را ارائه می دهد.

تریلر فصل ۵ سریال Silicon Valley (دره سیلیکون)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

یک دیدگاه

  1. Hesam

    ۲۵ دی, ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۶

    اه نمیتونم تا دو ماه دیگه صبر کنم

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *